Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű kölyök kutyának...

Nagytestű kölyök kutyának házi koszt mellé kell tabletta kiegészítőnek?

Figyelt kérdés
Vitamin,illetve csontokra Cal-D-Phos? Vagy ha jó kajákat kap,akkor nem kell?
2019. ápr. 22. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Én nem adok,viszont minőségi tápot kapnak a házi koszt mellé. Megtanítottam arra őket. Hogy ne zabálják túl magukat, így munka előtt megkapják a husis rizst zöldségel stb, és mellé rakok ki nekik napközbe tápot. Mire haza érek, nem sok fogy így estére már nem kapnak semmit. (Egyik sincs elhízva puli kan 16kg, kau szuka 38kg. 3évesek)
2019. ápr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem.Nekünk is kaunk van és ő is kap minőségi tápot mondjuk nem egyszerre adom,szerintem az nem jó úgy.Húst,rizst,túrót,tésztát meg egy kis zöldséget én is adok,te méred a kaját vagy tudod,hogy mennyiségre miből mennyit kell?
2019. ápr. 22. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:
1#kb tudom, hogy mennyit kell adnom nekik, a pulinak jólval kevedebbet adok. Mondjuk nem ez a kifejezetten kutya táljuk van, mert semmi nem fér el benne, hanem én egy régi lábast használok az etetésükre, tudom csúnya, meg hogy néz már az ki.... de sza.ok rá. Kálcium pótlására ajánlom a tojás héjat, én szoktam nekik adni összetörve a kosztjukba két hetente.
2019. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minőségi táphoz is kelleni szokott, hát még házi koszthoz. Viszont, a kálcium pótlással csak óvatosan!!

Erre valóban nagyon jó az finomra darált/őrölt tojáshéj.

A nagytestű kölyköknél inkább az ízületekre kel odafigyelni. Glükozamin és Kondroitinforrás az kelleni fog főleg "házi koszt" mellett.

2019. ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem,viszont a tápban van zöldkagyló kivonat,akkor már nem muszáj külön? Josera Kidsel etetem.Mondjuk 1-2 napig házi kosztot kap utána pár napig tápot.
2019. ápr. 23. 12:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Kapjon csak tápot és nem kell neki hazi koszt.

A táphoz vannak jó kiegészítők, de azt egy bizonyos kor után, egy bizonyos ideig kell csak adni.

2019. ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben,csak szívesen megeszi a házi kosztot is azért adtam,meg táptól több a széklete.
2019. ápr. 23. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!