Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aranykoszorús mestertenyészet...

Aranykoszorús mestertenyészet helyett butaság egy kevésbé díjazott, jóval fiatalabb kennelből vásárolni a kutyát?

Figyelt kérdés

Ha szimpatikusabbak a tenyésztők és nekem jobban tetszenek a kutyáik...

Vagy ezek ne legyenek olyan fontos szempontok?


Legyek inkább racionális?


2019. máj. 1. 10:23
 1/8 A kérdező kommentje:
(A tenyészetek nevét, illetve a fajtát nem fogom leírni.)
2019. máj. 1. 10:24
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi is így tettünk és nem bántuk meg.

A tenyésztő sokkal szimpatikusabb volt. Most van egy gyönyörű, egészséges, nagyon jó természetű kutyánk

2019. máj. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem butaság. Sokszor az aranykoszorús se jelent semmit. Sajnos jól meg kell válogatni kitől vásárol az ember
2019. máj. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Racionális akkor vagy, ha alaposan utánanézel mindkettőnek és főleg az adott párosításnak. Jó, ha valaki nagy múltú tenyésztő, az is jó, ha szimpatikus, de az egyetlen ami igazán számít hogy a te leendő kiskutyáidnak a felmenői rendben vannak-e egészségileg, idegrendszerben, ösztönben és küllemileg. Mivel nem írtad hogy társasági vagy valamilyen munkakutya fajtáról van szó, így utóbbi kettő lehet fontos vagy kevésbé fontos, de nálam legalábbis az egészség mindenképp első helyen van.
2019. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy fiatalabb kennelből vettem a kutyámat, a tenyésztő attitűdje és a kutyái teljesen meggyőztek. Utólag visszagondolva is jó döntés volt, azóta is kapcsolatban vagyunk, és segít, ha bármi kérdésem van.
2019. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy egy jó hírű tenyésztő valóban jó tenyésztő is. Tavaly kapcsoltak le egy szaporítótelepet, aminek a tulaja hivatalosan mestertenyésztő volt, jó kis botrány volt, ki is zárták tenyésztői körökből.
2019. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: a labradoros? :/ Sajnos neki sok "támogatója", a múltkor még egy kiállításon is látták, jó kedéllyel cseverészett az egyik tőle származó kutya handlerével 😣😣😖😖
2019. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom részletesen a sztorit, csak olvastam róla.
2019. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!