Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszi meg a kiskutyám a...

Miért eszi meg a kiskutyám a nyúlbogyót, csirketrágyát?

Figyelt kérdés
Azt olvastam róluk,sokfehérje van a trágyában,de nem fog tőle megbetegedni?Ételmaradékot és normális tápot kap enni.

2019. máj. 3. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Attól nem lesz beteg. Valami van benne,ami neki kell. És az ő kis orrának igazi ínyencség. :D

Embersz@@rt ne egyen, arra figyelj. Az enyém abba akart folyton beleenni Pesten.. :@

2019. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Ahogy az első mondja. Embersz@rt ne egyen, meg kutyasz@rt sem. A nyúlbogyótól, birkatrágyától tyúxartól semmi baja nem lesz. Guaztustalan, de nem veszélyes. A mieink is eszik a nyúltrágyát, ha takarításkor nem vagyok elég szemfüles és nem takarítom körbe a nyuszik helyét azonnal.
2019. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Macskaszart se egyen! Az én kutyáim meg szokták enni.
2019. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A macskáét is kikaparja.
2019. máj. 3. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy miért csinálja, fogalmam sincs, de nagyon idegesítő és gusztustalan szokás. Van aki szerint vitaminhiány miatt eszi, én ebben nem hiszek.

Nálunk a kutya ki van tiltva a fürdőből, ott van bent a billenő ajtós zárt macskaalom, de természetesen bemászkált amikor nem figyeltünk. Mindig megjegyeztem, hogy milyen rendetlen ez a macska, hogy így kikaparja az almot, nem győztem söpörni. Aztán egyszer kifigyeltem ahogy a kutya besunnyog, és kizabálja a cuccot az alomból, a rendetlenség is utána maradt ott, nem a cica után. Azt hittem lecsapom...

És én még azon gondolkoztam, miért van ilyen kevés takarítani való a macskaalomban -_-

Nyúlsz@rral detto ugyanezt csinálná, de pechére a nyúlketrec a szobában van, itt meg sosincsenek felügyelet nélkül, letiltom ha próbálkozna.


(Azóta megoldottuk, hogy csak a macska tudjon bemenni a fürdőbe, a kutyának esélye se legyen.)

2019. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!