Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkim tüzelés végén van....

A yorkim tüzelés végén van. Folyamatosan nyalja a kezem. Ill a karomat. Le sem lehet szedni róla. Mi lehet az oka? Hallottam hogy betegség miatt is nyalhatja a kezem. Meg ha rákos az ember?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne gondolj ilyenekre,Te!azért is nyalogathat,mert tüzeléskor/utána sokkal ragaszkodóbbak,legalábbis az enyém.ne temesd el magad egy ilyen miatt.én is láttam azt a műsort,de azok a kutyák ki voltak képezve.
2008. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Akkor már nem is aggódok.Lehet hogy tényleg ragaszkodóbb.Érdemes lenne pároztatni??
2008. nov. 12. 12:01
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Nem, szerintem semmiképpen nem kell pároztatni.

A szukák nagyon furán szoktak viselkedni tüzés alatt. Van amelyik agresszívabb, van amelyik hisztis, van amelyik bújósabb lesz . . .

Jó megoldás az ivartalanítás.

Nekünk van ivartalanított szuka kutyánk, csak annyiban változott meg a kutyus, hogy nem tüzel félévente.

2008. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
idősebb korban ajánlott az ivartalanítás.korábban én nem vagyok a híve.tüzelés végén nem tudod bepároztatni,mert a 10-14.napon fogamzóképes csak a szuka,máskor nem is engedi magához a kant.első voltam.
2008. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Valóban idősebb korban célszerűbb ivartalanítani szerintem is.Most 2 éves,azért fontos szerintem hogy életében egyszer legyenek kiskutyái.
2008. nov. 23. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!