Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem fajta kutyussal is lehet...

Shelli kérdése:

Nem fajta kutyussal is lehet ilyen helyekre menni?

Figyelt kérdés
Bulldog találkozó lesz hétvégén, a mi kutyusunk meg kis szerelemgyerek. Remélem nem néznek majd ki.
2010. júl. 7. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

jajj inkább ne írtad volna ki ezt a kérdést! 5 perc múlva várhatod a támadásokat hogy te biztos szaporító vagy és miattad vannak tele a menhelyek és nem is szereted a kutyádat meg stb stb. Most ez az új mánia az embereknél!

Amúgy mennyire hasonlít egy fajtatiszta kutyához? Egyébként szerintem egy találkozón nem akkora hatalmas probléma. Végülis az nem kiállítás, hanem csak a szórakozásért van meg az eszmecsere.

2010. júl. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan menjetek el:) Akinke van kutyája, az tudja mit jelent szeretni egy állatot, és nem fog szemrehányást tenni azért, mert nem fajtatiszta kutyád van.
2010. júl. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na pont ez az, hogy menhelyről van a kutyusunk ezért nem illünk semmilyen fajtatalálkozóra.
2010. júl. 7. 09:13
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan menjetek el ha valaki beszól ne foglalkozz vele ;)

UGyanolyan kutyus mint a többi :)

2010. júl. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne keverék kutya találkozó is! Mi is elmennénk :)
2010. júl. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Oda mehetsz a kutyáddal, ahová csak szeretnél. Nem fognak kinézni. Aki szereti a kutyákat (többségében ők járnak találkozókra), azoknak mindegy, hogy milyen márkájú, szeretik őket.
2010. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Akiteki ***** válasza:
100%
Én meg elvittem a tibeti terrierem az agárpályára. És futott a műnyúl után. Senki nem cikizte.
2010. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Menj csak el nyugodtan.

Keverék kutyásoknak is van ám külön "találkozó".

Pl. [link]

2010. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Senki nem fog beszólni szerintem. Ezek a találkozók nyíltak, tehát bárki bemehet akár kutya nélkül is. :)
2010. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, mivel ez egy buldogtalálkozó így buldogosokat várnak. Ha a te kutyád buldog keverék akkor menj, de ha csak akármilyen más akkor minek mennél hiszen nem a te kutyádról sól akkor a találkozó.
2010. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!