Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot javasoltok?

Milyen tápot javasoltok?

Figyelt kérdés

Keverék kutya,tacskó méretű, 8 éves,és elég kis dundi,pedig nem eszik sokat.Most voltunk mindenféle vizsgálaton, hogy miért hízik, de semmi baja.

Az orvos azt mondta, kevés fehérjét adjak neki.

De én úgy tudom, a fehérje , a hús nem hízlal, csak ha zsíros, inkább a gabona, a szénhidrátok hízlalják .Vagy hogy is van ez? Keresnék neki egy olyan tápot, ami apró szemű, nincs benne semmi gabona és burgonya,viszont jó a hústartalma, és sok benne a zöldség.


2019. máj. 22. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

"nem eszik sokat" - ezek szerint mégis többet eszik, mint kellene. Kiméritek? Jutalomfalatokkal is számoltok? Ha ivartalan, akkor is kevesebbet kell neki adni kb. 10%-kal.

Én Brit Care-rel etetek, van gabonamentes is belőle, meg van senior is, neki már az is mehetne.

2019. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Brit Care gabonamentese és a senior mekkora szemcseméretű?
2019. máj. 23. 11:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert nekünk az Adult Medium kell.
2019. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!