Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akkor ennyi elég?

Akkor ennyi elég?

Figyelt kérdés

Most a napokban elég sok kérdést tettek itt fel a szívférgességről, plusz tényleg szúnyog invázió van nálunk is, bár nem vízpart közelében élünk. A kutyámnak csináltattunk szívférgesség tesztet, ami negatív lett. Azóta védekezünk szívférgesség ellen is, nexgard spectrával. Jó nagy szőre van, így csak az arcán tudják megszúrni, gondolom azonnal belehalnak. (kullancs se megy bele, amikor olyan helyen járunk, felcsimpaszkodnak rá, de nem tudnak a nagy tömött bundáján áthatolni, így még sose csípte meg egy kullancs se. Minden este átnézem, és átfésülöm azért) Ennyi elég lenne védekezésnek? Nem kell valami spray, hogy ne is tudják megtámadni? Vagy ti mit ajánlanátok? Ezt a gyógyszert szeretném továbbra is adni neki, mert nagyon jóra értékelte az állatorvos is, és leírás alapján is jónak tűnik. Kell valamilyen külső védekezés is?


Isten mentsen attól, hogy ilyen betegséget kapjon el :S


Köszi a válaszokat!



2019. jún. 15. 02:30
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Igen, elég az én állatorvosom szerint is, hiszek neki. Felesleges lenne még kívülről is terhelni vegyi anyagokkal a kutyát.
2019. jún. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Én Milbemaxot adok neki,amit te írtál azt nem ismerem, de ha az állatorvos azt mondta, hogy jó, akkor ne aggódj miatta!
2019. jún. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Le is fújhatod. Ezt egy lovas csoportból loptam, és egészen hihetetlen módon elvileg nem lesz nagyon durva szaga (magának az állatnak) aztán lehet hogy mégis egy próbát megér

[link]


Illetve ez még..

[link]


Bár ugye nagy bundás kutyán nem tudom mennyire működik. Az utolsó tuti beválik

2019. jún. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

A Milbemax hatóanyaga van benne a Nexgardban is.

Ez ma a legjobbnak tartott védekezés.

2019. jún. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:)))


nagyon szépen köszönöm! :)

2019. jún. 15. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!