Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnánk összeszoktatni...

Hogyan tudnánk összeszoktatni a barátnömmel az ö 1 éves andol sztafijét az én 1 éves bullterrieremmel? Mind a 2 kan:S

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát egy éves... határeset szerintem :) mindenesetre a találkozásukra semleges területen kerüljön sor (tehát ne nálatok és ne is náluk) hogy egyikük se érezze fölénybe magát. Pórázon legyenek mindenképp. Először biztos feszítenek majd, ezért ne engedjétek össze őket. Esetleg az is egy jó megoldás, ha külön ketrecbe, de egymás mellé zárjátok őket (persze miután már nem először látják egymást). Majd mesélj, hogy viselkedtek! :D
2010. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

találkozás semleges terepen,pl kutyafuttató.

többször egyre hosszab időre,elősször pórázon.nem szabad simogatni a másik kutyáját.


egyébként az ivartalanítás is segít,pláne két ilyen fajta esetében.egyébként tüzelésnél verekedésre lehet számítani.


ha semmi se működik akkor keress egy kutyasulitahol segítenek összeszoktatni.

2010. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 normálisan szocializált kan kutya között nem feltétlenül kell hogy bunyó legyen.
2010. júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pedig elég valószínű. ha nem ismerik egymást egy kis összezörrenéssel el kell dönteni, ki a főnök.
2010. júl. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az idáig érkezett válaszokat:)Nagyon jól sikerült az elsö találkozás az elsö 1 óra morgás és vicsorítás után lenyugodtak és nem figyeltek egymásra:)

Párszor annyira közel engedtük öket h érintkeztek is egymással:)Szerintem mennifog mind kettö kutya nagyon jólnevelt jólszocializált kutya:)

2010. júl. 10. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!