Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezzel a termékkel van valakine...

Ezzel a termékkel van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jún. 22. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy nincs infravörös sugárzása. És a kullancsok ellen sem véd. Nem javaslom. Főleg, hogy azt írja, üreges. Ha a kutya le tudja szedni és elrágja, megvágja a száját, ha lenyeli akkor a gyomrát és a beleit is megvágjatja. Használj helyette valódi kullancs elleni nyakörvet, cseppet, gyógyszert.
2019. jún. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Igazából csak azért gondoltam rá, mert pont mostanában fog lejárni a kullancs/bolha elleni nyakörve a kutyámnak, és pont terveztem innen rendelni, így gondolkodtam ezen a megoldáson.

További válaszokat/véleményeket is várok! :)

2019. jún. 22. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyerte meg a tetszésemet se a bizalmamat. Maradok a frontline cseppnél az eddig mindig bevált.
2019. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak parasztvakításnak tűnik. Elolvastam mit írnak róla, hogyan működik, de semmi ráció nincs benne, értelmetlen, hogy miért is működne egy darab kiégetett agyag a kullancsok és bolhák ellen.


Szerintem maradj nyugodtan a rendes élősködő elleni szereknél.

2019. jún. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én konkrétan betiltatnám ezt a nyakörvet ebben a formában árulni, mert ez nem több dísznél. Érted, hatóanyaga az nincs, de azért véd minden ellen egy teljes éven keresztül. Az infravörös sugárzás is egy kényelmes magyarázat, mert hogyhogy nem, azt pont nem látja az emberi szem és persze az ára is éppen csak hogy olcsóbb a rendes kullancs-nyakörvekénél. A többi blablát már el sem olvastam róla.
2019. jún. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!