Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktatható szobatiszta...

Hogyan szoktatható szobatisztaságra egy kutya egy panellakásban?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem új lakásba, és nagyon szeretnék egy csivavát, de aggaszt a szobatisztasága. Suliba járok, ezért órákig nem vagyok itthon, nem tudnám folyton figyelni, hogy mikor szeretne lemenni. Persze tudom, ezt nem is lehet, úgyhogy az lenne a kérdésem, hogy aki panelben lakik, vagy szobakutyája van, hogyan oldja meg azt, hogy a kutya ne csináljon be? Rá lehet szoktatni alomhasználatra?
2008. nov. 13. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
2008. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Lehet ez is érdekel majd: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__86336-hogy-ol..
2008. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2008. nov. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, ne szoktasd rá alomra, annyira megalázó... Szerezzétek be nyáron a kutyát, és akkor tudsz majd vele eleget foglalkozni.
2008. nov. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 only_girl válasza:
DEa kutya 3éves és nemtudom hogy betudom e szoktatni ://
2011. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 only_girl válasza:
VALAKI SEGÍTSÉG!
2011. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!