Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » McDonalds mcdrive részében...

McDonalds mcdrive részében lehet kutyával sorban állni? :D

Figyelt kérdés
Sziasztok! Múltkor láttam egy mekinél hogy egy fiatal pár két kutyát sétáltatva a mcdrive résznél állt sorban. Lehet ilyet csinálni? Nem nézik hülyének az embert, hogy ott sétálgat a mcdrive részen?
2019. júl. 4. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet csak éjszaka csináltam, mikor a normál étteremrész zárva volt. :) De lehet, ha furán néznek, max szólsz, hogy a kutyát nem akarod kikötni, emiatt nem mész be. Nekik full mindegy, hogy kocsival, lóháton vagy gyalog kérsz kaját. (Csak a kocsisort ne tartsd fel pluszban.)
2019. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem néznek hülyének, este mi is csináltunk ilyet. :D igaz csak akkor jelez bent nekik a "riasztó", ha kocsi áll kint, így ha épp nincs senki az ablaknál, akkor várakozni kell. De még nem néztek minket hülyének. :D
2019. júl. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet. Én dolgoztam mekiben, volt ilyen egy néhányszor. Örültem az aranyos kutyáknak 😃 a driveba lehet jonni bármivel, amit nem lehet az étterembe behozni. Gyalog csak akkor, ha az étterem rész zárva van. Ha valaki akkor próbálkozik a driveon gyalog, amikor az étterem is nyitva van, azt nem szolgálják ki, hanem beküldik az étterembe. Akkor sem, ha nyavalyog, hogy odabent nagy a sor és csak ezt meg azt szeretne.
2019. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!