Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szúnyog ellen ezeken kívül...

Szúnyog ellen ezeken kívül mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Tóparton lakok, rengeteg a szúnyog.

Vectra 3D és Scalibor kizárva, nem vált be.. :(


2019. júl. 4. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Én humán szúnyogriasztót fújok rá sétakor, amit magamra is kenek, pl. Off-ot:


[link]


Szőrére csak, fejére nem, ez nekünk bevált. Jó büdi, de inkább mint a csípések, és a vele járó kolerák.

2019. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Advantix jó szúnyog ellen is, vagy Advocate, de ez előtt muszáj a szívféregteszt, ha a teszt negatív akkor kaphatja, esetleg Nextgard Spectra, de ez előtt is muszáj a teszt.
2019. júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Azt ugye tudod, hogy a Vectra 3D és a hasonlók felszívódva hatnak? Nem elriasztja a kártevőket, hanem megöli őket, ha táplálkoznak az állat véréből. Ha elriasztás a célod, akkor valamilyen spray-t kell venned, de mellé ugyanúgy ajánlottak a belsőleges szerek is.
2019. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
milbemax havonta
2019. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kipróbálom őket.

Igazából nekem az elriasztás is fontos lenne, mert nagyon mennek rájuk (meg rám is..), teszt negatív, tavasszal és ősszel szoktam nekik megcsináltatni vércseppből, szerencsére eddig mindig negatív volt.

2019. júl. 4. 15:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Én Galaktiv Bio sprayt fújok rá, ez is embereknek készült, de mivel természetes anyagokkal védekezik a szúnyogok ellen, a kutyáknak sem árt, fel is van tüntetve az oldalukon. Nagyon sokat keresgettem én is a megfelelőt, mivel az Advantix mellett ugyanúgy mentek rá (kevés fajta szúnyog ellen véd, az is csak 2 hétig tart).

Off-ot meg Vape-t meg hasonló vegyszereket nem mernék rá alkalmazni. Ezzel is vigyázni kell, szemébe, szájába ne kerüljön!


[link]

2019. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!