Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy táp adult, akkor az...

Ha egy táp adult, akkor az nem ivartalanított kutyáknak való?

Figyelt kérdés
2019. júl. 4. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Hol az összefüggés?
2019. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

A kutya nem macska... De még macskáknál is vitatott dolog ez az ivartalanított tápos mizéria.


Ha adult akkor felnőtt kutyáknak adható

2019. júl. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Attól, hogy “Adult” még jó lehet ivartalanított kutyának is.

ROYAL CANIN MINI STERILISED ADULT > ez pl ivartalanított felnőtt kistestű kutyáknak való. (Adult - felnőtt)

2019. júl. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
#3: Ugyan már ez is egy marketing fogás az rc részéről mint a fajtatáp :D az rct nem szabad komolyan venni. Egyedül a kölyök tápszerei jók, annak elismerésem, piacvezető termékek de ehhez képest a többi tápja drasztikus minőségi romlés irreleváns áron logikátlanul marketingelve
2019. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Az állatok részére készített tápok megjelölése életkor szerint:

Junior = fiatal

Adult = felnőtt

Senior = idősödő, vagy idős


Mindettől teljesen független, hogy ivaros, vagy ivartalanított-e, és milyen nemű az állat.

2019. júl. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem is ajánlottam a rc-t, mint tápot, csak hoztam a kérdezőnek egy példát, amiben szerepel az adult, meg az ivartalanított szó egyszerre.
2019. júl. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az adult felnőttet jelent, én nem kötném össze azzal, hogy ivartalanított vagy ivaros. Nem is értem, miért lenne összefüggés.
2019. júl. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl csirkeallergiás kutyáim vannak, ezért hipoallergén tápot kapnak. Az is adult típusú, tehát felnőtt bárányos, halas vagy akármilyen más tápokat vásárolok nekik. És minden kutyám ivartalan. Olyan táp meg nincs hogy bárányos hipoallergén kis tápszemű táp ivartalanított kutyák részére.
2019. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!