Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan segíthetek elmúlasztani...

Hogyan segíthetek elmúlasztani a tüsszögést?

Figyelt kérdés

Tegnap,amikor este sétáltam a kutyával egyszercsak elkezdett tüsszögni,és megállás nélkül tüsszögött hazafelé.

Ma is rengeteget tüsszög.

Help me.


2010. júl. 10. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nekünk is volt ilyen. Valószínű toklász ment az orrába. Ha még látható helyen van, próbáld meg óvatosan szemöldök csipesszel. Ha már nem látni, akkor doki. Ő ki tudja onnan szedni.
2010. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Kedves Kutyabarát!

H folyamatosan tüsszög az kettő dolog is lehet.

1. Allergia

2. Toklász

Sajnos, így látatlanba nem tudok sokat mondani, ezért vidd el a kutyát a kezeéő orvosához, aki sokkal jobban ismeri.

Üdv: Dr.Varga Izabella {állatorvos és kutyatréner}

2010. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem tüsszög folyamatosan,csak néha,az is csak akkor,hogyha áll

nem tudom mi lehet...

mostmár egyre kevesebbet tüsszög

2010. júl. 10. 16:21
 4/8 A kérdező kommentje:

mennyibe kerül,hogy kiszedik?

nem mintha nem érne meg mindent a kutyám egészsége,de nincs nagyon pénzünk

2010. júl. 10. 16:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Értem. nem tudom, nekünk múltkor a fülébe ment toklász (spániknál ez probléma) és 7000-et (!!!) kértek érte...szóval ezek a mai pénzhajhász állatorvosok.-.-' Tisztelet a kivételnek.
2010. júl. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Akiteki ***** válasza:

Toklász. Azért tüsszög kevesebbet, mert már továbbhaladt és lenyelte. De még ingerli az orrát, ahogy megszúrta. Én is jártam így évekkel ezelőtt. Pont akkor hagyta abba a prüszkölést, mire odaértünk az orvoshoz.

Ha nem vérzik, akkor simán lenyelte, nincs vele tovább gond.

Egészségére!

2010. júl. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszike az uccsómegnyugtatott
2010. júl. 18. 17:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Igaz régi kérdés, de köszi a válaszóloknak és a kérdezőnek is. :) Google adta ki találatnak amúgy.


Esti sétán kezdett el tüsszögni a kutyám, a kiváltó ok is megvan - szerintem - juharlevelű platánról most hullik ez a 'szőrös valami ' :D teli van vele a fű.


Nagyon tüsszögött, séta is elmaradt, mert inkább haza felé jött. Egy jó 15 percig tüsszögött, szünetekkel. Mostmár 1 órája nem.


Az utolsó válasz tényleg megnyugtató, mert arra is gondoltam, hogy lehet felszippantót egy ilyen kis növényi részt de akkor már távozott. :)


Ha nem múlt volna el akkor persze doki, szerencsére olyan az állatorvosunk, hogy hétvégén is segít ha szükséges.


Köszi mindenkinek! Kellemes húsvéti ünnepeket!

márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!