Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyák sötét helyre...

Ha a kutyák sötét helyre bújnak, tényleg érzik a halált?

Figyelt kérdés
Hallottam valakitől, de nem tudom igaz-e

2019. júl. 13. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Az enyémek nem bújtak sehova, mégis meghaltak, amikor már nagyon idősek voltak.

Ez az elbújás dolog inkább macskára igaz.

2019. júl. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
XD
2019. júl. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Nem, én inkább azt tapasztalom, hogy haláluk előtt ragaszkodóbbak és eddig mindegyik kutyám szemelé jött meghalni pl: az egyik kinti kutya volt és kijött az óljából elém, aztán összeesett.
2019. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Az én kutyám kinti kutya volt leginkább, bármikor bejöhetett amúgy a házba, de általában kint jobban érezte magát. Már öreg volt szegény, tudtuk, hogy nem sok van már hátra neki. Egy vasárnapi napon éppen ebédeltünk, amikor bejött, lefekudt az asztal mellé, tudtam, hogy eljött az idő. Leültem mellé, simogatta és elaludt örökre. Velünk akart lenni az utolsó percben.
2019. júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen és minden este érzik a halálukat
2019. júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A volt kutyám este bejött hozzám, anyuhoz is elment megnézte, apuhoz is, lefeküdt, elaludt, reggel nem ébredt fel. Ő is elköszönt, csak nem hittük hogy itt a vége. Hozzá teszem, epilepsziás volt.
2019. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!