Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások, kutyakozmetikusnál...

Kutyások, kutyakozmetikusnál ismeretlenül ott hagyod a kutyádat? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2019. júl. 21. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem, mert nagyon meg kell bíznom valakiben, hogy ott merjem hagyni nála a kutyám. Egy ismeretlen kozmetikus egyértelműen nem éri el ezt a bizalmi szintet.

Mellesleg rengeteg borzasztó történet kering néhány ilyen otthagyós kozmetikusról, ez még tetézi a bizalmatlanságom.

2019. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Sem orvosnál, sem kozmetikusnál nem hagyom ott a kutyámat. Megvárom, amíg megvizsgálják, megnyírják, fürdetik stb.
2019. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Én ott hagyom a kozmetikusnál.

Imádják egymást, ez az ő idejük. Addig beülök egy moziba vagy étterembe.

Mikor először vittem neglepett, hogy azt tanácsolta, hogy hagyjam ott. De nem bántam meg.

A barátnőm is hozzá hordja a kutyáját, ő mindig ott marad vele.

2019. júl. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Dehogy hagyom ott!

Nem akarom, hogy akár egy percig is átélje azt a rémületet, hogy elhagyom.

2019. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Bocs én "megfordítanám" a kérdést.


Én eleve nem viszem olyan kutyakozmetikushoz a kutyámat (törpe uszkár) amelyiknél nem merném otthagyni. Ismeretlen kutyakozmetikushoz meg nem viszem. Van rengeteg kutyakozmetikus, lehet válogatni, ismerősök ajánlásait begyűjteni stb. Én volt már, hogy otthagytam (pl. tudom, hogy nyugodtabban bírja ha nem vagyok ott), de volt, hogy végig vártam. Ez alkalom és helyzet függő. De mondom én csak olyanhoz viszem akinél ott merem hagyni. Olyanhoz akkor se vinném ha végig maradnék akinél nem merném otthagyni.


(Tudom le leszek pontozva ez esetben legalább annyival tisztelj meg, hogy privátba megírod miért nem hasznos a válaszom.)

2019. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Még ismerősnél se!

Nem csak azért, mert nem bízom a kutyámat másra, hanem mert tudom, hogy a kutyának ez trauma lenne.

2019. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Nem bízom semmilyen kozmetikusban, a környékünkön rengeteg a rémsztori róluk.

Magam kozmetikázom a yorkimat, a pincsi-csivava keverékemet és az ír szetteremet.

2019. júl. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nagyon fél a kutyám, szóval már ezért se hagynám ott. Másrészt azért nem, mert rövid szőrű (bull), szóval nyírni nem szokta, csak fürdet és körmöt vág. Egyébként ha nem félne és sok ideig lenne ott, akkor otthagynám, de csak ismert kozmetikusnál. A mostani kozmetikusomban nagyon megbízok, nála más körülmények között ott merném hagyni, de ha valami miatt váltanom kéne, legalább háromszor megnézném hogy hogy dolgozik és hogy bánik a kutyával mielőtt otthagynám.

De persze ez nálam mind elmélet, mint mondtam, 15 percre felesleges elmennem, és a félős kis seggét nem hagynám ott egyedül. :D

2019. júl. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én bele se gondoltam, hogy ott hagyjam. De nem azért mert ne bíztam volna a kutya kozmetikusban. 2 hét a várólista, igényes honlap és üzlet. Amikor először mentem pont egy ott hagyott kutyával végzett (mármint a bundájával :D)

Kíváncsi voltam hogy viselkedik a kutyám, meg ellesem a trükköket hogy fésüljem meg szárítsam, vagy vágjam le a szeme elől a szőrét. Beszélgetni is jobban szeretek mint kirakatokat nézegetni

2019. júl. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!