Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki tud (lehetőleg baranya...

Valaki tud (lehetőleg baranya környékén) olyan nyeregkészítőt, aki vállal teljesen személyre szabott nyergeket? Nem szeretnék, és nem is tudok iszonyatos árakat fizetni, szóval egy olyan közepes, vagy olcsó árkategóriának nagyon örülnék.!

Figyelt kérdés

2019. aug. 14. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

~200.000 Ft körül kezdődnek a nyergek náluk. Olcsóbb nem nagyon van -vagy ha találsz is- az nem lehet valami jó minőség.

Én a helyedben egy minőségi használt nyerget (pl. Stübben, Keiffer*) vennék ebből az árból. A magyar nyeregkészítőkről elég csúnya sztorik keringenek, én nem kockáztatnék.

Magyar Lovas Közösség Facebook csoportban jó tanácsokat szoktak adni, esetleg kérdezd meg ott is :)


*Ezekről és társaikról jó véleménnyel vannak a lovasok. Egész életedben társad lesz, ha vigyázol rá. Használtan már egész baráti áron be lehet szerezni. Egy kisebb összegért szépen kitakarítják és újrafestik neked, olyan lesz mint az új. Ha nem is passzol tökéletesen, amikor megveszed még mindig a lovadra tudod állíttatni egy nyergessel, hogy jó legyen.

2019. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha ennyire drágák, akkor kénytelen leszek kifizetni, mert az a baj, hogy speciális nyereg kéne, mert veleszületett hátproblémája van a lónak :(
2019. aug. 14. 22:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Cserneczky Péter, Szigetvár. Nála kb. 250.000Ft egy nyereg. Dícsérik, de valószínűleg pont ezért, nagyon elfoglalt. Sajnos én 2x szerettem volna igénybe venni a szolgáltatását (egyszer nyereg készítés, egyszer pedig javítás lett volna), de minkdét alkalommal fél év múlva tudott volna vállalni, így hagytam.

2019. aug. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem a mi esetünkben megéri várni rá~
2019. aug. 16. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!