Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok ajánlani ilyet?

Tudnátok ajánlani ilyet?

Figyelt kérdés

Szóval, galopp témában szeretnék valamilyen könyvet, szakirodalmat olvasni,magyar nyelven. A Vágtát és a Magyar galoppsport történetét már olvastam.

Van még valamilyen ehhez hasonló magyar nyelvű könyv? A lényeg, hogy lehessen belőle tanulni, lehetőleg versenytaktikát, stb. Legjobb, ha zsoké által írt a könyv. Azt is írjátok le, légyszíves, hogy hol lehet kapni?



2019. aug. 20. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem könyvből fogod megtanulni, hanem Alagon, meg a Kincsem parkban az istállósoron a trénerektől, zsokéktól. Meg nem is nagyon hallottam ilyen könyvről.
2019. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van valami ilyesmi könyv a világon, de szerintem elég kevés rá az esély hogy magyarul is kiadták/itthon adták ki.

Az angol nyelvű könyv keresgéléssel talán találsz valamit.

2019. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!