Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy ilyen hirdetést hogy...

Egy ilyen hirdetést hogy írhatnék ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval nem lovarda vagyunk, háznál tartom a lovaim viszont társaság hiányom van így arra gondoltam hogy takarmány árban semmi haszon nélkül csak ami kiadás van a lóval abba az árban tartanék 1-2bértartott lovat. A facebookon nem szeretnék hirdetni. Jófogáson nem találtam ilyen kategóriát.

Tudnátok segíteni hogy hova írhatnék és hogy írjam ezt le?


2019. aug. 23. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
Magyarúl szeretnéd hogy elmenjenek lovagolni hozzád emberkék csekély összegért. Én igazából úgy csinálnám, hogy szolnék pár havernak, illetve csinál ék szórólapot és kiragasztgatnám, hogy ott meg itt lehet jönni gyerek felnött lovaglás, simogatás...stb
2019. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lovagoltatnék. Nem megbízhatóak a lovaim arra. Szóval saját lóval rendelkező érdekel csak.
2019. aug. 23. 16:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

-Facebookon szokott a megyéknek/városoknak ilyen hirdetős csoportja lenni. Keress rá a sajátodra és ott esetleg.

-Keress lovasokat a környéken és kérdezd meg őket.

-Facebook lovas csoportokban (pl.: Magyar Lovas Közösség).

2019. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!