Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jól értelmezem ezt a hirdetést...

Jól értelmezem ezt a hirdetést? Használják a lovamat oktatásra és még én fizessek?

Figyelt kérdés

Ezt most jól értelmezem, hogy én, a lótulajdonos odaadom a lovamat, ők napi (!) 1-2 órát használják és még fizessek 25.000-et a ló ellátásáért? Most én értem félre, vagy tényleg ennyire pofátlanok a Szilaj lovasparkban??

[link]


2014. jún. 12. 13:41
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja, és csak "minőségi lovakat" várnak! Betojok!
2014. jún. 12. 13:42
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos jól értelmezted... Beszarok ezen komolyan mondom...
2014. jún. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Lehet ha nem használnák 1-2 órát akkor többet kéne fizetni. Meg ha te nem tudsz mindennap elmenni lovagolni szerintem az a mozgás jót is tesz a lónak
2014. jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%
25 ezer ft ert 1-2 orara? Ennyi a munkadijuk vagy mi?
2014. jún. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

nyilván többet kéne fizetni, ha nem használnák, de napi 1-2 óra használat nem hinném, hogy "csak" ennyit ér. és oké, hogy nem jó a lónak, ha csak áll egy pici karámban, de az se, ha a nyári táborokat végig tolja bénák alatt...


az ilyen úgy "korrekt", hogy ingyen tartják, cserébe használják. vagy legyen félbértartás, csak a felét kell fizetned, de akkor nem napi 1-2 órát használják, hanem heti 3-4 alkalommal!

2014. jún. 12. 14:05
 6/23 anonim ***** válasza:
Ha csak ők használják, akkor persze, hogy ingyen tartják. De mivel te is használod, ez ulajdnképpen felestartás. A bértartás ennek az árnak a duplája lehet, tehát így reális a dolog. Aki megszorul, annak ideális ez a megoldás, másnak nem nagyon. Én pl. ha elveszíteném a munkámat és nem bírnék már havi 50-et kifizetni, belekényszerülnék egy ilyen helyzetbe. Inkább ez - átmenetileg - mint hogy áron alul el kelljen adnom ki tudja, kinek.
2014. jún. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

de én mégis mikor használjam, amikor megy napi 1-2 órát? még utána?

ha én megszorulnék úgy, ahogy mondod előbb keresnék egyéni feles bértartót, aki ugyanúgy kifizeti a felét, de csak heti 2-3x jön, mint ez!


illetve ahogy írtam van olyan (főleg nyáron), hogy lovardákban úgy tudod elhelyezni a lovad, hogy nem kell fizetned, de ők tartják. ja, hogy akkor te nem lovagolhatod. hát szerintem így se...


de ezek szerint van, aki szerint ez korrekt és normális... :(

2014. jún. 12. 14:22
 8/23 anonim válasza:
46%

"..nyári táborokat végigtolják bénák alatt..."

Egy igazán kedves, toleráns tizenéves képe bontakozik ki előttem rólad.

A lovaglótudásod fejlesztése mellett fordíts némi időt jellemfejlődére is!

2014. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

nem tudom miből jutottál erre a következtetésre, arra meg végképp, hogy hogy lovagolok szerinted.

láttam már nyári lovastábort (külső szemlélőként) ahol ha 35 fok van, akkor is menni kell a lovaknak. a saját lovamat (amit felnőttként, saját keresetemből vettem magamnak) biztos nem futószáraznám a szikrázó homokon a hőségben.

és igen, egy lónak sokkal rosszabb egy "foglalkozás" kezdővel, mint egy lovagolni tudó lovassal.

2014. jún. 12. 16:57
 10/23 anonim ***** válasza:
Sok ló tönkrement már így.
2014. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!