Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mekkora martingál kell neki?

Mekkora martingál kell neki?

Figyelt kérdés

Futó martingált szeretnék venni egy kb 152cm magas lipicaira. Viszont elég keskeny a ló, inkább hasonlít egy arabra mint a saját fajtájára:D

Valahol azt olvastam hogy arabra pony méretet ajánlottak. És így már tanácstalan vagyok hogy mégis mekkora kéne. Nincs benne tapasztalatom az igaz de én a pony méretet így látatlanban kicsinyellem. Segítsetek kérlek!:D


2019. okt. 28. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy állítható cob?
2019. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan
2019. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy nagyjából le is tudod mérni mekkora kell. Hevedertől húzol egy madzagot, ahol lenne a martingál és elől olyan magassági húzod, ahol a villa karikái lennének (csípőcsont magassága) aztán leméred a madzag hosszát. Így már van egy kiindulási pontod, hogy mekkora kell. Szerintem cob, végülis ha hosszú, még mindig könnyebb csinálni rá pár lyukat.
2019. okt. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:D
2019. okt. 29. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!