KezdŇĎoldal » √Āllatok » Lovak » Minap eszembe jutott, hogy...

Minap eszembe jutott, hogy lehet e esetleg abbol baj, ha vemhes kanca hempereg?

Figyelt kérdés

Lehet hulyeseg, (ne szedjetek szetūüėÖ) de mivel hasznalhato, normalis infot nem igazan hallottam/talaltam gondoltam megkerdem. A koldokzsinor pl. nem -e tud racsavarodni a csiko nyakara, vagy mas helyre ahol gondot okozna, ha a kanca lehempereg, es nehanyszor at is fordul? 9.honapba van, ha ez szamit

Koszi, az ertelmes valaszokat elore is!: )

2019. nov. 17. 20:09
 1/2 anonim ***** v√°lasza:
H√°t n√°lunk j√≥n√©h√°ny csik√≥ sz√ľletett, de soha nem volt baj a hemperg√©sbŇĎl.
2019. nov. 17. 20:41
Hasznos sz√°modra ez a v√°lasz?
 2/2 anonim ***** v√°lasza:
100%
De, nyilv√°n van egy minim√°lis kock√°zata, de ez megvan minden emlŇĎsn√©l... R√° kell b√≠zni a kanc√°ra, jobban tudja, mit mikor lehet, mint ak√°rh√°ny √°llatorvos.. De mondjuk, ha √≠gy elk√©pzelem, nem hinn√©m, hogy a csik√≥ centrifug√°zna a m√©hben. Szerintem ugyanolyan helyzetben marad k√≠v√ľlrŇĎl n√©zve. Meg amennyire be vannak taposva a belek k√∂z√©.. Ott nincs sok hely p√∂r√∂gni :)
2019. nov. 18. 08:24
Hasznos sz√°modra ez a v√°lasz?

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2023, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenŇĎ anyagok nem minŇĎs√ľlnek szerkesztŇĎi tartalomnak, elŇĎzetes ellenŇĎrz√©sen nem esnek √°t, az √ľzemeltetŇĎ v√©lem√©ny√©t nem t√ľkr√∂zik.
Ha kifog√°ssal szeretne √©lni valamely tartalommal kapcsolatban, k√©rj√ľk jelezze e-mailes el√©rhetŇĎs√©g√ľnk√∂n!