Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nemzeti Lovarda munka tapaszta...

Nemzeti Lovarda munka tapasztalatok?

Figyelt kérdés

4 éves korom óta lovagolok, versenyeken is voltam. Lóápolás, trágyázás megy, a gyakori betegségeket felismerem. Milyen feladatokat kaphatnék a Nemzeti Lovardában, illetve mennyi a fizetés kb ? Mindenféle tapasztalat érdekelne :) (Az esetleges hibákért bocsi, telefonról írok.)

16/L



2019. nov. 28. 07:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobban jársz, ha személyesen mész oda megkérdezni. De 16 évesen nem hiszem, hogy rendes alkalmazásba kerülnél, max kisegítőnek.

Nem tudom, hogy ők hogy állnak hozzá, de én a 18 éven aluli segédeket fenntartásokkal kezelem. Nem a munkájuk, hanem a szülők miatt, mert addig minden happy amíg történik velük valami, mert egyből jön a szülő vergődni és senkinek se hiányzik egy jogi procedúra. Szóval nálunk is a lovardában edzői felügyelet mellett zajlik minden. Na most egy olyan nagy létesítményben, mint a Nemzeti, ahol több istálló sor van, nem tudom mennyire veszik ezt komolyan.

De még egyszer mondom inkább személyesen keresd fel őket.

2019. nov. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nemzeti lovarda és úgy általában az egész lovas szakma pár pontban összefoglalva:

1: munkaidő nincs CSAK MUNKA. Ez lehet heti 6 nap 10-12-14 óra is

2:megbecsülés nincs,cserébe feketén dolgozhatsz,befoghatod a pofádat

3: szabi természetesen jár,csak nem fizetik,ha egy hétre elmész a családdaĺ nyaralni vagy lebetegszel,addig egy vasat nem kapsz

4: fizetés napi 8-15 ezerig kb,de ez is max borítékos,ha 4 órára be vagy jelentve az már maga a "kafetéria" "örülj neki ! Trógerolhatsz,lapátolhatod a szart,állhatsz a +40 fokban,-10 ben ,kelhetsz mindennap,hétvégéken is 5-6 órakor,fekszel este 10-11 kor jóesetben.


Én lovas szakmában dolgozom,sajnos nagyon megszállott vagyok ezért csinálom,annak tudatában h egy idióta barom vagyok h a fent leírtakkal együtt élek. Ez vár rád is,ha alkalmazottként lovászkodsz,oktatsz/edzősködsz. Mivel fiatal vagy még duplán kihasználnak. Mindezek tudatában válaszd ezt a munkát.

2019. dec. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs személyes tapasztalatom a Nemzeti lovardával,de azt tudnod kell, hogy mehetsz bármelyik lovardába, egyik se jobb ilyen téren.(én egy kisebb lovardába jártam kb. 2 évet)és felvettek oda "dolgozni".Először csak azokat kellett megcsinálnom, amiket megbeszéltünk, de a végén már minden sz@rt rám hagytak, vasárnapokon és ünnepnapokon is sokszor kirángattak. Szóval tudnod kell, hogy kifognak használni bárhova is mész, főleg, hogy még fiatal vagy.Azóta már sok lovardában megfordultam,amíg rájöttem, hogy nem éri meg ezt csinálni.Most a saját tanyámon van a 2 lovam és azt csinálok velük amit akarok,akkor amikor akarom és nem szól bele senki szóval 100x jobb mint éhbérért dolgozni egész napokat csak, hogy lovak közelében lehess...
2020. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!