Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki lehet fizetni a bértartást...

Ki lehet fizetni a bértartást egy évre előre? Ha igen, megéri?

Figyelt kérdés

2019. nov. 28. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fizetném...

Mi van, ha mégis el akarod a lovat hozni? Iszonyú nehéz lesz a tulajból a pénzt kiszedni, ha egyáltalán lehetséges... Mi van, ha közben a tulaj eladja a helyet, összevesztek, vagy olyasmire derül fény, ami miatt nem akarsz tovább ott maradni? Ne adja Isten, elpusztul a lovad vagy el kell adnod? BÁRMI történhet egy év alatt.

Szerintem a legtöbb helyen a tulaj örülne ennek, de én nem tartom jó ötletnek...

2019. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak nagyon szigorú és pontos szerződés mellett.


De ha ki tudod fizetni, akkor inkább tedd félre (ne is nyúlj hozzá, mintha már odaadtad volna) és fizesd szépen sorban :)

2019. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem célszerű előre kifizetned - és nem célszerű a tulajnak elfogadnia.

Ha havonta fizetsz, esetleges hosszú és költséges pereskedést előzöl meg.

2019. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ki lehet, de nem érdemes. Fent már leírták az okokat. Barátnőm is hagyott ott lovardát 3 hónap után. Ez első hónapban minden szép, szuper.. stb. Aztán 2 hónapban már nem úgy foglalkoztak a lóval, pl napokig nem karámozták, ami még volt beszélve és nem szóltak, hogy nem tudják megoldani (igazából nem is nagyon akarták), a kaja is kevesebb lett, de amin a legjobban felcseszte, hogy a tudtán kívül használták a lovát. Ha tehette volna egyből vitte volna a lovat, de csak 1 hónap után talált normális helyet, szóval emiatt volt 3 hónap.

Inkább tedd félre azt a pénzt, de csak havonta fizess, azt is mindig időben. Szerződés nélkül ne vidd bértartásba.

2019. nov. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!