Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol tudnék találni feles...

Hol tudnék találni feles tartót kereső lovat?

Figyelt kérdés

Tudom tudom közös lónak túros a háta... nem ez a kérdésem.


Tehát szeretnék felestartó lenni de a környékemen (fejér megye) nem láttam még hirdetést ilyen lehetőségre csak pest megyében vagy sokkal messzebb.


Gondoltam akkor teszek fel hirdetést. Lenne rá jelentkező vagy esélytelen?


Illetve hogy kell kitenni egy ilyen hirdetést? Milyen infókat kellene beleírnom pontosan?


2020. jan. 22. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Facebookon lovas csoportokban gyakran látok ilyen hirdetéseket. Próbálkozz ott is.

Tehetsz fel kereső posztot is nyugodtan, próba szerencse.


Írd bele a lovas tudásodat, edzővel fogsz dolgozni vagy sem, mik a terveid (pl. versenyek vagy hosszú tereplovaglások), korod, nemed, súlyod, magasságod (nem minden ló fogad el pl. férfi lovast korábbi rossz élmény miatt vagy nem minden ló bír el 80 kg-ot), hol keresel helyileg, milyen gyakran mennél a lóhoz, kb. milyen összeget szánnál rá, stb.


Szerződést mindenképpen írjatok! Sok sikert! :)

2020. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Természetesen szerződèst azt írnánk ha össze jönne a dolog.

És köszönöm a segítséget :)

2020. jan. 22. 22:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Mennyi lenne a reális összeg amennyiért feltehetném ezt a hirdetést?
2020. jan. 24. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!