Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovaglózakó miben más, mint...

A lovaglózakó miben más, mint a rendes zakó?

Figyelt kérdés

Egy versenyre használt zakó és egy sima zakó között mi a különbség?

Vagy egy szabó ismerősöm aki tudna készíteni zakót, és vele csináltatnám.

Miben tére el a lovaglásra használt, a rendestől?



2020. jan. 26. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az anyaga különböző, erősebb az anyaga,és elegánsabb, egy oldalon technikai anyagot ír, ez nem tudom mit jelent, ez egy lovas szakbolt és ugye azt írod versenyzakó, na de melyik lovas szakágra gondolsz, mivel a díjugrató zakó és a díjlovagló zakó is különböző. A versenyeken bizonyos kategóriába ott meg van adva milyen színű lehet csak a zakó.
2020. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bár amit szabályzatot olvastam már régebbi, nem tudom azóta változott-e.
2020. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A technikai anyag annyit tesz, hogy nem izzadsz bele annyira, mint egy műszálas vagy akár pamut zakóba, esetleg valamennyire vízálló is.

Egyébként a szabásban tér el. A rendes zakót is sokszor kigombolják leüléskor, ez nyilván lovon nem opció.

2020. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mostani zakók anyaga rugalmasabb is, pl egy ugrásnál jó ha enged vállban.
2020. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as 4-es köszönöm az infót ezt nem tudtam. És a szabályzat?

Tudtok linkelni Díjlovagló 2019-es vagy idei verseny szabályzatot. A többi verseny szakág is érdekel: Dijugratas, millitary.

2020. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A férfiszabó tananyagban, tankönyvben benne van, és a szabásminta is. Angol szabású, azaz oldalt sliccelt.
2020. febr. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!