Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Versenyre csak kifejezett...

Versenyre csak kifejezett lovas zakó használható?

Figyelt kérdés

Találtunk itthon egy zakót anyum régi kosztümjéből, nem akadályoz a mozgásban, jól néz ki, küllemileg teljesen megfelel egy szabványos lovas versenyzakónak, csak épp nem lovasboltban lett vásárolva, ergo valójában nem is lovas.

Beengednek ilyenben versenyre, vagy szigorú szabály van arra, hogy csak kifejezett LOVAS öltözékben lehet megjelenni, amit lovasoknak terveztek. Egyáltalán figyeli ezt valaki?


2012. márc. 27. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Hát, én eddig mindig "nem lovas" zakóban voltam, hanem anyáé volt, de nem szóltak érte. Esetleg vegyél rá gerincvédőt, hogy ne legyen olyan feltűnő :)
2012. márc. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Milyen verseny attól is függ.. mi a házi versenyekre farmert meg sima pólót húzunk..

De mondjuk egy Global Champions Tour-ra nem ebben kéne menni. :'D

2012. márc. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Ismerősöm póni klubban tesója kösztümében volt, senkinek sem tűnt fel.

Szerintem ha nem látszik rajta hogy nem lovas, nyugodtan használd ennél kicsit komolyabb versenyekre is :)

2012. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindenkinek!
2012. márc. 27. 17:43
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem mondják meg róla, hogy nem lovas zakó. Van ki presztízs kérdést csinál az egészből és képes még egy amatőr versenyen is kinézni másokat, mert nem lovas márkás cuccban vannak.
2012. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A díjlovas versenyeken pontozzák a lovas öltözékét is. Egy bíró biztosan észre veszi, maximum nem kapsz rá 10 pontot csak 4-5 -t.
2012. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, nem díjlovaglásra készülök! :)
2012. márc. 27. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!