Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas tábort keresek "kritériu...

Lovas tábort keresek "kritériumok„ lent?

Figyelt kérdés

- ne az legyen hogy gyakorlatilag 1 lovon 10 gyerek összeverekedik (volt már rá példa) hanem a tábor első napján felkérik a gyerekek szintjét és választanak neki egy lovat akit a táborban töltött idő alatt ganéz etet csutakol egyéb lovas tehendőket elvégzi és lovagol is rajta


- bent lakásos legyen viszonylag normális szállással jó nem 5 csillagos hotel legyen de ne is sátor potyantós budival


- az is viszonylag jó legyen itt se a 5 csillagos minőséget keresem de ne sajtos tészta meg tojásos nokedli legyen


Ha valaki tud ijen lovardát bárhol Magyarország területén ne tartsa magában 2020 nyarára keresnénk tábort maximum 75000 Ft/hét a lovarda veboldaláról egy linknek vagy egy lovarda címnek nagyon tudnék örülni



#ló #lovarda #tábor #2020 #lovas tábort
2020. febr. 9. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az árfekvés picit alacsony ezekhez az igényekhez. Én egyet tudok, de ott faházban alszanak a gyerekek hálózsákban és azt eszik amit maguknak főznek bográcsban és az erdőben szedtek. Telefont tilos vinni. De ezeknek a táboroknak ez is inkább a lényege, mintsem egy wellness kirándulás legyen.
2020. febr. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Pálma Lovastanya, Pakson.

Tavaly nyárra lett kész az új kisház, amiben a gyerekek alszanak, igaz, a régi "nomád" módszer maradt: 10 centis szivacsokon, egymás mellett a földön, de egy kultúrált háznak az emeletén. Alsó szinten 2 fürdő, 3 wc.

A kaja rendes házikoszt, ott úgy főznek, hogy a tulaj is azt eszi, amit a gyerekek, úgyhogy tényleg jó a kaja :)

A lovaglásról meg annyot, hogy minden délelőtt tereplovaglás, délután pedig bent szőrén, szinte korlátlanul lehet menni, utolsó napon, pénteken, pedig éjszakai túra lóháton, hajnali 3as indulással és kb deles érkezéssel.

Árban sajnos nem tudom mennyi pontosan, én utoljára 3 éve vettem részt, mint táboros, akkor 40 vagy 45ezer volt, azóta nem hiszem, hogy 75 fölé ment volna az ára.

Ha nincs tőled nagyon messze, érdemes eljönnöd egy hétre, nagyon sokan járnak táborozni az ország minden részéről, igazi gyerekbarát hely :) és itt nincs az, hogy 10 gyerekre jut 1 ló... :)

2020. febr. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csodálkozom, hogy a napi 2 lovaglás és a színvonalas oktatás nincs a kritériumok közt.

Amúgy meg Gadányi vendégház Komlón. [link]

2020. febr. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló. Szerintem annak alapnak kellene lennie..
2020. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenhol. Pl ahol én lovazok ott a táborban napi 1 lovaglás vagy fogathajtás van, viszont a nap másik felében tanulnak lovat szerelni, szerszámokról, anatómiát, takarmányozást, etológiát.

Igaz ez napközis tábor, de eddig nagy sikere volt. A héten van 1 vagy 2 nap mikor házi verseny van délelőtt gyakorolnak, délután verseny, vagy lovaglás vagy póni fogat.

2020. febr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aki még tud ilyen lovardát legyen szíves írja meg a lovarda nevét
2020. febr. 10. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Balástya- Kóborló

Hát a szállás tényleg nem öt csillagos, de rendes falak közt, a környezet szép, a kaja pedig isteni finom, kemencés.

Ha jól emlékszem 35 rongy körül van. Nem profi lovastábor, de nagyon jó élményeim vannak róla.

2020. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a vírus miatt ezeket be tiltották. Akkor mégse?
2021. szept. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!