Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Animéket keresek. Ajánlás?...

Animéket keresek. Ajánlás? (Kritériumok lent. )

Figyelt kérdés

Terjedelem mindegy. Lehetőleg ne legyen központi szerepe a romantikának (pár szál futhat), ne legyenek robotok, de a természetfeletti nincs kizárva (sőt!), lehetőleg fiú főszereplővel, kevés női karakterrel, harcok legyenek, de ne az a típus, amiben egymás szemét is kikaparják. De a legfontosabb a szép grafika.

Példának okáért pár anime, amikhez hasonlót keresek:

[K] (Bármi jöhet, ami megközelíti.)

Death Note (Igen, elmeháború is lehet.)

Bleach (Hasonló fightokat keresek, stílus is bejön.)

Wolf's Rain (Grafika itt megfelel, a történet is szép.)

Hakuouki (Történet, harcok, stb...)

Darker Than Black (Grafikájához hasonlót elfogadok.)

Brave 10 (A harcok ilyen típusa okés, grafika is.)

Soul Eater (Grafika nem a kedvenc, de amúgy jó harcok, történet.)

Lovely Complex (Határérték romantika terén, de vicces.)

Durarara! (Khm, semmi különös, de ehhez hasonló jöhet.)

Hetalia (Ha nem mondtam, akkor most mondom, hogy a vicces animék nincsenek hátrányban, ha van benne kellő komolyság.)

Vampire Knight (Csak a grafika jön be, amúgy a story számomra felejtős.)

Kuroshisuji (Történet, grafika, kellő vérengzés.)

Hellsing (Jó, ez már egy kicsit a felső határértéket verdesi, ami a harcokat illeti.)

Katekyo Hitman Reborn! (Inkább történet, mintsem grafika.)

Connan a detektív (A már említett humor, de a story sem rossz.)

Nana (Romantika, pfhejj, de szép.)

Nyö, többet most nem sorolok föl, de kifogyóban vagyok animék terén, úgyhogy jól jönne az utánpótlás. Jah és a zárójelben említettem, hogy melyikből mi tetszik, miért keresek hasonlót.



2013. febr. 18. 10:53
1 2
 1/16 NagyD1990 válasza:
A One Piece-t ajánlom. Japánban a legnézettebb anime és nem véletlenül. Ezenkívül ott a Naruto és a Fairy Tail. Ezek jelenleg is futnak.
2013. febr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

One Piece-t többször próbáltam elkezdeni, nem tetszik a stílusa (mármint a rajzstílus) és a képességek.

Fairy Tail-t ismerem, nem a kedvencem, de különösebb bajom sincsen vele.

Narutot nem nézek és nem is fogok nézni, mert van egy olyan érzésem, hogy nem férne meg a Bleach mellett és Naruto amúgy is az idegeimre megy.xD

De azért köszi, hogy vetted a fáradtságot!:)

2013. febr. 18. 11:23
 3/16 anonim ***** válasza:

Láttad már a Kuroshitsuji II-t is?

Naruto? Abból lassan fogysz ki, de sok a filler. Én az első sorozatot lazán kihagytam, de úgyis rengeteg flashback van a Naruto Shippudenben vagy hogy írják. Nem mindig érdekes, de gyakran az, a falat azért nem kaparom két epizód közt :D

Trinity Blood esetleg? A többi, amit mondtam volna, női főszereplős... A Steins;Gate már túl "szellemi" a listádhoz, OK, hogy írtad a Death Note-ot, de az mégis más.

2013. febr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Néha nem olvasom el az előzőket. Amúgy Naruto tényleg idegesítő lehetett az első sorozatban, a másodikban kevésbé. De soha meg se közelíthette Ichigót, akit szenvedélyesen utáltam a Bleach első 65 részében, amíg még nem cseszték el a sorozatot és nem hagytam abba (a mangából azért sort kerítettem az arrancarokra, az azért kellett). Mindazonáltal a Bleach alapmű, a mitológiája feledhetetlen :D
2013. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi, ezeket meglesem. Nincs baj a "szellemi" dolgokkal, ->talán<- megvan hozzá a kellő eszem, de jól érzed, hogy inkább a fizikai harc a nyerő... nálam legalábbis.

Most kérek meg mindenkit, hogy a Narutot ne mondjátok! Kár, hogy nem írtam oda az elejére...xD

2013. febr. 18. 11:27
 6/16 A kérdező kommentje:

Ichigot én sem kedveltem soha, de azért nagy jellemfejlődésen ment keresztül (közben természetesen kicsinálta a legjobb karaktereket...) és az Aizen elleni harc után már egész tűrhető kölyök lett belőle.

De nem fogom szeretni, nem is miatta nézek/olvasok Bleach-et és nem is miatta tartozik a kedvenceim közé az anime.

2013. febr. 18. 11:30
 7/16 Betty-Detty ***** válasza:

Toradora,ez nagyon vicces,de van benne szerelem is

Inuyasha,hosszú,van benne szerelem,humor,harcok,és egy jó sztory(ez a kedvencem)

Kaichou wa maid-sama,ez érdekes,szintén humoros,jó történet is

Angel Beats,rövid,harcokrol szól,olykor szomorú,de sokszor megnevettető

Special A,sulisokról szól

Fruits Basket,ennek jó története van,és persze vicces is

Hiiro no Kakera,ez is nagyon jó,nagyon ajánlom

Kamisama Hajimemashita,ez szerintem aranyos is,vicces is,története is jó.

Mégha nem is mind felel meg az elvárásaidnak,szerintem tetszeni fognak mind :)

2013. febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Betty-Detty és a többieknek is, lesz miből szemezgetnem és van jó pár, amit biztosan meg fogok nézni.:)
2013. febr. 19. 18:07
 9/16 anonim ***** válasza:

One Piecenek az első 30 része nem a legjobb, de utána beindul, a rajzolás meg megszokható, de ha annyira nem bírod, akkor tényleg nem kell erőltetni.

Hunter x Hunter szerintem neked való lenne, mert romantikus szál egyáltalán nincs, fiú főszereplő, kevés a nő karakter, harcok vannak, de nem csak abból áll, durvának meg csak néha durva, de nem azon van a hangsúly é szerintem itt van jelen a legösszetettebb shounen harcrendszer.

Inuyashát írnám még ami nem hétköznapi fight, de ott meg nagyon erősen ott van a romantika :S

Magi- még most fut, de elég ötletes, szerintem felér a nagyokhoz. Nincs romantikus szál, látványos, fiú a főszereplő, jók a harcok és még durvának sem mondanám :)

Gintama- amikor bekomolyodik ez is nagyon jó, mind történet, mind harcok telén, de ez alapjába véve vígjáték és paródia, méghozzá sokszor elég beteg a humora, szóval ha az ilyet nem szereted, akkor nagyon nem ajánlatos.

Toriko - elég egyedi, a világa kicsit komolytalannak tűnhet, de férfi főszereplő, amikor beindul vannak benne ötletes harcok, nincs sok női szereplő sem és a drága cenzúra miatt nem is nagyon durva.

Most hirtelen ennyi jut eszembe, ami talán tetszhet neked :)

2013. febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia, én a Blue exorcist / Ao no exorcistet ajánlanám, a sztorija nekem nagyon tetszett, démonok meg Isten, és a rajzolása is szép. Aztáán Another - ennek is a története fogott meg, elég szomorú, a részek során csomószor félrevezetik a nézőt és a végére lesz tiszta a kép. Ha esetleg megnéznéd, ne hagyd ki az OVA-t.
2013. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!