Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Legjobb lovas márkák?

Legjobb lovas márkák?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdekelne, hogy ki milyen lovas boltban (esetleg webáruházban) vásárol a lovának vagy magának cuccokat. Ez alatt azt értem, hogy nyereg, nyeregali, kantár, lótápok, stb. Továbbá érdekelne vélemény is.


Válaszokat előre is köszönöm.



#lovasmárkák
2020. márc. 3. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

A legjobb Lovas márkák?

Veredus,CWD,butet,winderen,freejump,samshield,gpa,kep,pikeur,

Equiline,dyon,prestige,stübben..

VENTUs lovasbolt is jo hozzam az vám a legközelebb,ami minőségi!

Amúgy a legjobbak a tanita és a equishop de itt nyilván versenyzők cuccokra gondolok mert azt kérdezted mi a LEGJOBB,de itt is nyilván a minőségi cuccok.

J

2020. márc. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csóró vagyok a nagy presztízs márkához, nekem a 10-20-30 ezres kategória tökéletesen megfelel. Azt vallom, hogy ha funkcióját betölti, jól meg van varrva/csinálva gondos ápolás mellett kitarthat sokáig az olcsóbb felszerelés is. Pl gyakran vásárolok a Nagylovasban, esetleg itt a környéken.

Pl a stübben cuccok nagyon jók, de nekem sose fog telni 400 ezres nyeregre.

Illetve attól, hogy valami márkás nem biztos, hogy jobb is, sokszor a magas árban a nevet kell megfizetni.

2020. márc. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Horze HKM tattini kentaur közepes árú márkák de minőségieg teljesen megfelelnek bármilyen szintre (ezeket is használom)


Veredus cwd dy'on kentucky már magas árúak profibb szintre de nagyon jó minőségűek


Ami nekem nem nagyon jött be az a fouganza olcsó kezdőknek,hobbyzgatóknak való cuccok vannak szar dolgaik is de jobbak is, pucolócuccaik futószár meg ilyen nem annyira fontos dolgaik jók de pl nyergek, nyeregalik szarok, mostanába a kantárjaik is jók

2020. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kantárt csak bőrművestől veszek, western felszerelést Puskás csinál, western nyergeinek szerintem elég jó híre van az országban, ha jól tudom ő csak megrendelésre dolgozik. :D Angol kantárnál pedig Csárdás József (a neten Joseph Herdsman néven fut) Pécsen boltja is van, de rendelésre is csinálja.

Szerintem ezek sokkal jobbak, mint a bolti kantárok, tényleg minőségi bőrből vannak, akár saját elképzelést is teljesítenek, meg ugye kisvállalkozót támogatsz nem egy nagy multicéget :)

No nem azt mondom, hogy a neves márkák nem jók, de én ezekre szavazok.

2020. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Több, mint 10 évvel ezelőtt beruháztam egy 15ezer forintos Tattini bőrtérdfoltos lovaglónadrágra. 2-3 hét alatt széjjelszakadt a varrások mentén (heti 2-3x használtam egy ló lovaglásához). Ezután a Decathlonban vettem egy legolcsóbb, akkor talán 3500 vagy 4000 ft-os nadrágot...
2020. márc. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mire akarod használni? Leírtak a többiek menő márkákat, de ha hobbizni akarsz,és beállítasz a lovasiskolába az új Kingsland, Eqiline, Pikeur, CWD, Freejump szettedben, akkor mindenki egy pesti sznob ribinek fog nézni. Nem a ruha teszi az embert persze, csak azt mondom, hogy nincs olyan hogy "A legjobb", én elég sznob vagyok, de a nyereg-kantárápoló cuccaim pl. Decathlonosak mert az a legolcsóbb és még jó is.


Amúgy: Nyeregből Kentaur, Alátétből HKM, Kantárból HKM, Lótápból Lexa. Ezeket alánlom neked. Középárkategóriásak.

2020. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!