Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti is ugyanúgy ki fogtok...

Ti is ugyanúgy ki fogtok járni lovagolni?

Figyelt kérdés

Nálunk a lovarda nem zár be, amúgy sincs tömeg, az eszközöket fertőtlenítik.

Amúgy sincs tiltva a szabadidős sport tevékenység.


2020. márc. 27. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Rohadt jó ötlet. Ne sírjon a szád ha elkapod,vagy idősebb családtagod elpatkol (hehe patkol) benne. Hülye kis phicsák,otthon kéne ülni nem pacikázni anyuci/apuci pénzén akik pont veszélyeztetettek míg te max kettőt köhögsz. Nem erre gondoltak szabadidős tevékenység alatt hanem mondjuk kimész 10percre sétálni a ház körül,kiviszed a kutyát,elmész egy fél órát kocogni EGYEDÜL. Szerinted minden egyes helyet ahol egy nap megfordulnak ott emberek fertőtlenítenek? az összes kilincset,korlátot,zárt teret,mosdót,karámot,boxokat mindent? NEM csak eszközökön marad meg a vírus hanem kb. minden felületen minimum egykét órát legalább,de van amin napokat.A levegőben is száll.
2020. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Lovacskázni biztos nem megyek és a körülöttem élők se, mert veszélyes.

Nem tudnak mindent fertőtleníteni és veszélyezteted magadat és másokat is a fertőzéssel.


Viszont saját lóval rendelkezem, így hozzá kimegyek. De csakis akkor ha muszáj! Például tápot viszek neki, stb.

Ilyenkor is úgy próbálok menni, hogy csak én legyek ott, csak a saját cuccaimhoz nyúlok és nem fogdosom a kilincseket és egyéb felületet csak ha muszáj és utána fertőtlenítem törlőkendővel. A lovarda alkalmazottjaihoz sem megyek közel, más lovát nem fogdosom, stb.


Próbálom védeni a lovarda alkalmazottait és a lovasoknak is ezt kéne tenni, mert ha a lovász lebetegszik akkor nem lesz ki ellásai a lovakat (köztük az enyémet se).


A lovak nem halnak bele egy kis nyugalomba, és a gyerekek is kibírnak 1-2 hónapot lovaglás nélkül.

2020. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Kettes,te csinálod jól. respect. én sem hagynám éhen pusztulni a saját macskám,ha nem itthon lenne,és el kéne járnom etetni.nyilván elmennék és egy fél órát eltöltenék vele,más emberektől távol. de mondjuk nem szambáznék be egy macskamenhelyre minden macskát megfogdosni és jól letüdőzni a zárt tér kitudja mennyire telecsulázott levegőjét járvány idején.
2020. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Az első 3 válaszoló primitív. Nem fogják fel ,hogy egy bezart lakasban otthon rohadva hamarabb osszeszedik egymastol az emberek ezt a szart mint kint a szabadban nagy teruleten eloszolva,esetleg egy tereplovaglason ahol max az erdo "fertoz" meg. Ha a p.nanyaló ölebeiteket lehordjátok setálni akkor az ember kimehet a lovához is .. Menjél csak nyugodtan,távolsagot tarts a tobbiektol es nem lesz nagyobb bajod mintha a boltban megfognád a kosarat.
2020. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Lovagolni hamarabb lehet egyedül mint "kocogni" te sötét fax.. De gondolom hiaba kezdenénk el neked bármit magyarázni ,lovarda közelében sem jártál még ,te ostoba bunkerlakó wcpapír gyűjtő marha.. Remélem első leszel a munkanélküliek között !
2020. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

És megérkeztek az értelmes 15 éves kislányok :D Öcsém,nem véletlen mondják hogy a lóbzi emberekkel nem stimmel valami agyban. Hé debil,én csak annyit mondtam hogy rohadtul nem most kéne kint járkálni mert ha szerencséd van és a mellesleg törvénytelenül nem bezárt (mindennek be kellett zárnia 15 órakor ami nem szükséges üzlet,a szórakozást ellátó helyeknek is,ami egy lovarda pl ugyan úgy ahogy egy konditerem is be van zárva) lovikában ellenőrzés lesz akkor rohadtul meg fognak bírságolni hogy mi a bánatos faxt keresel ott,mivel nem vásárolsz,nem a gyerekedet viszed ügyletbe,nem gyógyszert váltasz ki és nem ügyintézel.


Kár belétek a levegő komolyan. Ki mondta hogy van kutyám? Felsoroltam mire nem vonatkozik a kijárási korlátozás. Nem szeretem a kutyákat egyáltalán,mellé ment,idegesítőek és gusztustalan ahogy mindent megnyalnak meg a pofádba lihegnek :D Kocogva rohadt könnyű kikerülni az embereket. Arra való a lábad,tudod. Irányváltásra. Amit a s__eggedbe feldugva tartasz az értő olvasás kézikönyv mellett.


Nem halmoztam fel semmit. Az élelmiszer ellátás nem fog leállni,max sorba állok,nagy cucc. Én nem csapdosom magam a földhöz a kijárási tilalom miatt,azt ti csináljátok. Én eddig is otthonról dolgoztam 90%ban :D A munkámat meg nem fogom elveszteni,de köszönöm a jókívánságokat. Vállalkozó vagyok. Ejj ejj. Tanulj még babám mert ebből nem lesz diploma csak lóganézó szakkör ha megéred..

2020. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Csak azt meséld még el hogyha a tereplovagláson mondjuk eltöröd a karod vagy a lábad,ki fog ellátni? Merthogy mentő majd 2-3óra múlva,le vannak terhelve,kórházban hova? A vírusosok közé bemész önként,úgy hogy 1-2 emelet választ el de a levegőben akkor is száll? Kb már minden kórházban járt beteg,volt amit egy héttel később vettek észre,sosem lehet tudni ki volt ott és melyikben éppen. Ugyan az az orvos fog ellátni aki azokat kezelte,tesztelte, mert nincsenek elegen,ugyan az a nővér fogja megfogni a kajádat akit esetleg öten köhögtek le egy órával azelőtt. 12-24 óra folyamatos munka után még a te hülyeségeddel is foglalkozzon az eü mert nem bírtál megülni a se__ggeden? önmagadon kívül érdekel bármi is? Az olaszoknál szerinted miért tiltották be az egyedül sportolást? Hát nem a hatalmas fertőzésveszély miatt amit az 1ember/1 utca jelentett volna. Hanem hogyha megsérül valaki sportolás közben akkor nincs kapacitás ellátni napi 600-900 halott mellett,a kórházak tele vannak,még esetleg a portára tudnák lefektetni vagy a parkba. Idióta egoista felelőtlen némber. Remélhetőleg csak magadat sikerül kivonnod a forgalomból és nem az egész családodat.
2020. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Már csak azért is kimegyek, mert én vagyok az egyik edző és a lovakat attól még mozgatni kell, illetve szinten tartani. Esetleg aki akar jönni, azt leoktatjuk, és nem, nem a bevétel miatt, mert azzal a heti pár ezer forinttal a lovarda sincs beljebb, viszont a hasonló, ahogy egyesek fogalmaznak "lób*zik" igénylik a lótársaságot, hogy ne csavarodjanak be ettől a hülye helyzettől. Másrészt jót tesz egy kis testmozgás, friss levegő.

A dolgozni is ugyanúgy eljárok a fő munkahelyemre, mert van hova, meg a fizetésem nagyobb része is onnan jön.

Azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi voltam vannak-e olyan lovasok, akik így is hódolnak a szenvedélyüknek.

2020. márc. 27. 23:41
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Itt Észak-Olaszországban egyszerűen megtiltotta a FISE, hogy bárki kimenjen a saját lovához, nemhogy csak lovagolgatni.

De csináljátok csak, itt is így kezdődött a dolog.. Most meg nem győzik a krematóriumok a munkát. Ha meg meghal valaki, se a halála előtt, se a temetésre nem lehet elmenni senkinek.

2020. márc. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem baj. Én jarok tovabbra is lovagolni. Saját ló, saját helyen, és egyedül megyek terepre.
2020. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!