Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mult hétfőn meg huzodtam...

Mult hétfőn meg huzodtam edzésen! és utána ugyanugy jartam edzésre kocogni Utána szerdán volt egy mecsünk ahol 40 percig birtam a meccset utána járni alig tudtam és otthon feküdtem jegeltem meg kenegettem máig! (és a forgánal huzodtam) mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Ma lementem vásárolni és nagyon fájt még . Holnap reggel meg edzo táborba megyek és nagyon faj mit cisnaljak? Mennyi idő mire meggyogyul?

#fájdalom #húzódás #mit csinaljak? edzhetek
2013. aug. 4. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:
szia! Ha már nem tudod pihentetni, és muszáj edzeni, én javaslom folyamatos kenegetés az ice power hűtőgéllel. Kifejezetten húzódásokra van, gyulladáscsökkentő is. Edzés előtt is kend be vele, azonnal le is hűti, így nem érzed hogy fáj. Az ára is meggyőző.
2013. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!