Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó lovarda Budapesten vagy...

Jó lovarda Budapesten vagy annak környékén?

Figyelt kérdés
Inkább azok érdekelnének ahol van fedeles pálya is. :)

#lovaglás #ló #lovarda #fedeles pálya
2020. ápr. 5. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Bértartás miatt, vagy lovasiskola miatt mert nagyon nem mindegy..
2020. ápr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Érsek Ákos ***** válasza:
Nemzeti Lovarda lovasiskolája. :) Nagyon kedvesek az oktatók, igaz, hogy nem olcsó hely.
2020. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lovasiskola miatt!
2020. ápr. 13. 18:32
 4/6 anonim ***** válasza:
A nemzetibe szerintem ne menj.. odajárok jelenleg de valószínűleg valtok, mert ha nem vagy poniklubos le sem fognak szarni. Van ott 5 lovuk azt hiszem (most jött kettő új) nem rosszak egyébként de hacsak nem te mész elsőnek rájuk akkor már felszerelve állnak boxban... ha van kérdésed nyugodtan írj, ezektől függetlenül meg lehet próbálni de arra szamits hogy 8500 egy osztalylovaglas
2020. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismered a Rosan hoofot (rozán hof)Pilis Vörös váron?

Nem, nem azt ajánlom, hanem a közelében van egy másik lovarda (nincs neve) nagyon jó. Fedeles pálya IS van. Vasárnaponta elmélet is van (nem muszáj rá menni). Elég hamar oda lehet jutni. 1500 ft. egy lovas óra (viszonylag olcsó) Te választod ki a lovastanárod. Ott nemcsak arra figyelnek, hogy megtanulj lovagolni, ha nem arra is, hogy milyen a hangulat. Voltam ott lovagolni és dúrva, hogy milyen összhangban tud lenni ott a lovas és ló. Mindenkinek ajánlom! Ha van kérdésed nyugodtan írj privátban. ű

Remélem tudtam segíteni! :)

2020. ápr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ment a zöld kéz! :) A lovarda ajánlásokat továbbra is szívesen fogadom!
2020. ápr. 19. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!