Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért nem szabad/illik ujjatla...

Miért nem szabad/illik ujjatlan pólóban lovagolni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne szabadna?
2020. ápr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, sok helyen azt olvasni, hogy a nem illik ujjatlan pólóban lovagolni.
2020. ápr. 28. 23:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hol, ha egy versenyen az oké, de ha az erdőben vagy magánpályán vagy edzésen ott lehet nyugodtan.
2020. ápr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én még senkit nem láttam ujjatlan pólóban lovagolni, de talán azért, mert marhára nem passzol a lovagláshoz.
2020. ápr. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Versenyen nem illik de nyáron a nagy melegben szoktak és semmi se tiltja.
2020. ápr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én régi vágású edzőm, azt mondta, hogy régen aki ujjatlanban lovagolt, azt lecsúszott, igénytelen embernek nézték.
2020. ápr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez még régi lovas etikett. Manapság kb mindenki abba lovagol amibe akár, egyedül a versenyeken van hivatalosan szabályozva az öltözet.
2020. ápr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2020. ápr. 29. 09:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán a lovaglás iránti tiszteletlenségnek tartották. Én évekig terepre jártam ( a világ végén), nyáron, 30 fokos melegben előfordult, hogy felül bikini felsőt hordtam, rajta egy gombolós hosszú ujjú ing. Erdőben utóbbi rajtam volt, hogy ne karistoljanak az ágak, a mezőre, napra kiérve az inget a derekamra kötöttem és hadd szóljon..:) Lehet, hogy illetlenség, de ott senkit nem zavart.
2020. ápr. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esés esetén egy hosszú ujjú póló nagyon sokat tud védeni. Én kb. két hete estem egy jó nagyot, a pólóm fel volt türve az alkarom közepéig, a csuklóm után teljesen felhorzstam ahol csupasz volt a kezem, de a poló alatt nem lett egy karcolás sem. Ezért nem ajánlott ujjatlanban lovagolni, egy hosszú ujjú póló eléggé ki tudja védeni a hozsolásokat, karcolásokat esés esetén.
2020. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!