Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Illik ujjatlan blúzt felvenni...

Illik ujjatlan blúzt felvenni szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés
Fölül nem kivágott, hanem galléros.

2014. jún. 6. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam ilyet hordani, de nem hinném, hogy nagyon illetlen. Protokoll szerint azt hiszem nem felel meg, de azért egy érettségin ezt nem veszik olyan komolyan, csomóan spagettipántos sima pamutfelsőben mennek.
2014. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk a spagettipántos már kifejezett udvariatlanság.

Az ujjatlan se éppen protokoll szerinti, de mondjuk ha 35 fok van, akkor elnézhető. Ugyanúgy nem illik a mini sem. Inkább legyél egy kicsit konzervatívabb ilyenkor az öltözködésben.

2014. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a matrózblúz és a rövid ujjú fehér ünneplőing között gondolkodom, amihez van egy deréköv, tehát kicsit elegánsabb. A várható hőség miatt az utóbbi jobb lenne az utóbbi, de nem tudom, hogy mennyire néznék jó szemmel (emelt érettségiről van szó, nem a saját iskolámban). Ti mit gondoltok? :)
2014. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem vár matrózblúzt a saját iskoládon kívül, nyugodtan menjél a másikban.
2014. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Csak akkor indokolt, ha aznap épp nagyon meleg van
2014. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Ha van rövidujjú blúzod, inkább talán azt vedd fel

mint a teljesen ujjatlant

2014. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Eloff5665 válasza:
Csak ha lány vagy.
2014. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!