Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A kobakok méretezésénél mit...

Felhasználó190 kérdése:

A kobakok méretezésénél mit kell nézni?

Figyelt kérdés
Honnan tudjam, hogy melyik kobak a jó ha így láttatlanban akarom megvenni?

2020. máj. 4. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Fejkorméret
2020. máj. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Keress olyan méretezést ami centiben adja meg, és mérd le. Egyébként ha rákeresel, hogy kobak méretezés, biztos lesz valahol egy ,,méret szótár" vagy hasonló. Ennél többet sajnos nem tudok segíteni, én elmentem érte és megnéztem... Bár néhánynál a kor is oda van írva. Ami szerint én próbáltam:

junior: 0-11

Teenager: 12-16 (nekem ilyen kellett)

Adult: 16-a végtelenbe és tovább😂

2020. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fejkörméretet nézz. Az átlag 56-57es, nekem 54 es, akinek nagyobb haja van, annak meg érdemes eggyel nagyobbat vennie. Viszont függ a kobak típusától is, nekem hkm-ből elég az 54,de a Horzeos Haloriderből 55 kell, meg a Decatlonosból is. Ha próba nélkül veszel, akkor olyat vegyél, ami több méretre állítható. Ha kicsi nem megy a fejedre, ha viszont nagy, akkor több kárt okoz, mint hasznot, pont passzolnia kell.
2020. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2020. máj. 5. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!