Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyenek a halorider kobakok?...

Milyenek a halorider kobakok? Kényelmes, szellőzik, jól véd-e?

Figyelt kérdés

Most szeretnék kobakot venni és kinéztem egy halorider kobakot. Szeretném tudni hogy jó-e

köszönöm a válaszokat.

Ez lenne:

[link]



2016. júl. 20. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Jól véd-e:

Akkor véd jól a kobak, ha felteszed, beállítod, és ha biccentesz előre nem csúszik a homlokodba. Akkor van jól fent a fejeden, akkor véd.

Igazából azt nézd egy kobakon, hogy mennyi "állítási lehetőséged" van, hiszen minél több helyen tudod állítani, annál jobb.


Biztosan kényelmes, de ezt nem tudod olyan sok helyen állítani, így kötöttebb a szerkezete, nem biztos hogy a t fejformádra olyan jó lesz.

2016. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is halorider van. A szellőzése nem sok,mondhatni semmi,kényelemre,védelemre jó. Jól állítható,több éve meg van,nem kopik a külseje sem pedig a napot a fekete miatt szívja bőven. Előtte decathlonos fouganza volt még az a hátul a tarkónál tekerős fajta ha állítani akartad. Na attól fényévekre jobb kényelemben és tartósságban.
2016. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm szépen :)

Még jöhetnek azért válaszok

2016. júl. 21. 14:00
 4/6 A kérdező kommentje:

Még annyit szeretnék mondani hogy hallottam arról hogy van halorider plus is.

mennyivel különbözik a plus meg a sima akinek van?

2016. júl. 21. 14:20
 5/6 A kérdező kommentje:
És a Horze Atlantic Zhelter kobak vagy a Horze Triton kobak???
2016. júl. 21. 18:41
 6/6 A kérdező kommentje:
vagy még a Horze Supreme Triton Galaxy Lovaglókobak?
2016. júl. 21. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!