Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ló és lovas kapcsolatához...

Ló és lovas kapcsolatához fűződő gondolatokat írnátok?

Figyelt kérdés

Inkább saját tapasztalatról, nem idézeteket kérek. Milyen érzés nektek, hogy kötődtetek stb. Gondolom nektek is volt párszor hogy el kellett szakadnotok a lótól akit szerettetek? Szívesen olvasnék pár dolgot.

Köszönöm!



2020. máj. 25. 11:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem mindig egy megnyugvás kimenni a lovamhoz, ott tudok teljesen kikapcsolni és lenyugodni. Nem mondom, hogy olyan mintha a barátom lenne, mert ez másabb érzés annál, de biztos hogy jó hatással van rám.

Ha valami nehezebbet sikerül egyedül megtanítani neki az pedig mindig büszkeséggel tölt el.

Ha néha-napján látszólag ok nélkül “bunkózik” velem akkor az kicsit olyan érzés, mintha elárult volna. Mindent megadok neki, foglalkozom vele, szeretem és mégis ellenem fordul. (Nyilván nem direkt bunkó, mindennek megvan a maga oka, amire előbb-utóbb rájövök, de akkor-ott nagyon rosszul tud esni, ha ellenem fordul.)


Ez így elég kusza lett, de remélem segítettem valamennyit. :D

2020. máj. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!