Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan kell a krämerből...

Hogyan kell a krämerből Magyarországra rendelni?

Figyelt kérdés
Mi ennek a menete valaki leírná ?Köszönöm a válaszokat.

2020. jún. 1. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szállítanak Magyarországra, a rendelésnél megadod a magyar címet, hirtelen megugrik a számla összege a szállítás miatt, és ennyi.
2020. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én azt értem csak nincsen magyarország a land opcional pedig rengeteg ismerosom rendel inenn .
2020. jún. 1. 18:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Hungary-t keress, igy van külföldiül a Magyarorszag ;)
2020. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vicces vagy nagyon , hidd el tudom olyan, embert kérdeztem aki már rendelt onann!!De ha nem hiszed el nézd meg 😂
2020. jún. 1. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:

A szállítási zónák... Kb másfél perc utánajárás.


Versandkosten: € 9,99

Die Versandkosten betragen € 9,99 unabhängig vom Wert oder Gewicht Ihrer Bestellung. Bestellungen werden per Deutsche Post DHL versendet.


Der Mindestbestellwert beträgt € 15,00.


Bitte beachten Sie, dass wir keine Retouren aus Ländern außerhalb der EU entgegennehmen, da wir keine Rückverzollung vornehmen können.


Please note that we cannot accept returns from countries outside the EU, since we are unable to handle a reverse transaction of the custom duty.

Lieferländer:

Italien, Slowakei, Tschechische Republik, Ungarn

2020. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az osztrák krämer nem szállít Mo.-ra csak a német
2020. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2020. jún. 1. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!