Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vegyek a 13 éves gyerekemnek...

Vegyek a 13 éves gyerekemnek lovat?

Figyelt kérdés
lovagolni tud és biztos hogy gondozná és nem unná meg.de mégis megvegyük neki?
2010. aug. 1. 18:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
ha van rá hely meg idő,akkor igen..de előre szólok a lótartás az egy életforma
2010. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
29%

Ha veszel is neki 8 éveset vegyél!!!

Addigra nyugodt ló lesz. 6 éves korig csikó.

Mindenképp kancát vegyél!

2010. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
igen...
2010. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha a lányod, majd másik városba megy pl. iskola miatt, vagy ha az első nagy szerelem miatt háttérbe fog szorulni a ló, de ti ennek ellenére vállaljátok érte a felelősséget(mert ugye ti vállaljátok, nem a lányotok), ha van rá anyagi keret, akkor csak bátran.

Én örülök, hogy anno mikor könyörögtem érte nem kaptam. Teljesen máshogy alakult az életem, mint azt én tizenpárévvel ezelőtt elképzeltem. Most nem férne bele egy ló. Ami valljuk be, szerencsés esetben akár 20-25 évig az ember társa.

2010. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
35%
az a gyerek fiú vagy lány?? mert ha lány nem hiszem h fogja takarítani uánna a ganét.meg ott van hogy télére szalmát kell neki begyűjteni naponta többször etetni+ minden. szerintem kapja meg és ha nem gondozza normálisan akk még mindíg el nehet adni.
2010. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
én is nagyon szeretem a lovakat, lovagolni nem tudok de majd megtanítana rá a lányom. a keret meglenne bár szűkösen de meglenne.
2010. aug. 1. 18:18
 7/24 A kérdező kommentje:
nyáron elment istállóba dolgozni és takarította a ganét és mondta hogy nem is olyan gusztustalan.amúgy köszi a válaszokat
2010. aug. 1. 18:19
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Bocs ezt meg kell cáfolnom, mert ugyan lány vagyok, de sosem fintorogtam a trágyázásra, a szénahordásra. Ha valaki igazán szeret valamit, akkor örömet okoz neki az akörüli munka is. A másik dolog pedig, hogy egy ló nagyon tud ragaszkodni a gazdájához, úgyhogy ez az el lehet adni duma, kicsit erős. Nem egy tárgyról beszélünk.


Én még mindig azt mondom, hogy gondoljátok nagyon át, mert az állatorvosi költségek a lovaknál a csillagos eget súrolhatják. És még ott a kovács, esetleg a bértartás, az eszközök, szerszámok, ha otthon tartjátok,akkor pedig még több minden.

2010. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
23%
akinek a ganézás "akörüli" munka örömöt okoz az hazudik ezerrel
2010. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, neked milyen állatod van, van -e esetleg, de ahhoz hogy elégedett és szép legyen, óhatatlanul hozzátartozik az is hogy tisztán tartsd. Ha ezt a "munkát" bárki utálja csinálni, arra nem tudok mit mondani.

Én szeretem a lovat tiszta boxba bevezetni,és ehhez baromira hozzátartozik a trágyázás is.

2010. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!