Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért van annyi ilyen kérdés,...

Miért van annyi ilyen kérdés, hogy "Mit vegyek a gyerekemnek szülinapra/karácsonyra"?

Figyelt kérdés

Amikor olyan nagy a választék. Én mindig azon kínlódom, hogy a sok jó dologból kiválasszam, amit a pénztárcánk is megenged. De mindig tudnék kapásból 5-10 dolgot is, amit szívesen megvennék nekik...

Persze nem arra gondolok, aki valaki másnak keres ajándékot, hanem aki a saját gyerekének.


2011. okt. 19. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert olyan mint az én lányom, h mindene megvan :) Vagy a sok ötletéből nem tud választani
2011. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen igazat adok neked. A választék hatalmas, a gyerekét és annak igényeit pedig mindenki maga ismeri. Végülis leírhatom, hogy az én gyerekem minek örülne, de nem biztos, hogy a kérdezi gyerkőcének is bejönne. :-/
2011. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"5-10 dolgot is, amit szívesen megvennék nekik"

Épp azt nehéz eldönteni, hogy azok közül Ő minek örülne igazán. :)

2011. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
kérdezi helyett kérdező
2011. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert olyan ajándékot szeretnének venni, ami korban illik a gyerekhez, értelme is van (pl. fejleszt bizonyos területeket), és a gyerek is szeretni fogja, nem lesz porfogó.


Itt a többi anyuka el tudja mondani, hogy az ő gyerekük az adott korban mit szeretett, mi vált be.

2011. okt. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szeretné a kevéske pénzét valami igazán jó és hasznos dologra költeni, ami többeknek bevált már. :-)
2011. okt. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én is úgy gondolom h azért kérdik meg,nehogy porfogót vegyenek,ha már költenek rá.és a válaszokból ki tudja válogatni,hogy az ő gyermekét melyik érdekli,mert ugyebár ha az enyémet érdekli az nem biztos h a tiedét is,és fordítva.azért lehet innen ötleteket meríteni,én is sokszor elolvasom,így hasznosan vettem meg a lányomnak a négykerekű motor helyett a nyuszit,amit imád,a motort meg le se tojja,mert unokatesójának olyan van és egyáltalán nem érdekli.
2011. okt. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az tény,hogy ötleteket merítenek innen a szülők,hogy milyen ajándékot is vegyenek,de nem hiszem hogy könnyebb lenne eldönteniük a válaszok után,hisz egy kérdésre jön mondjuk 10 válasz,a válaszokban 10-15 fajta játékot ajánlanak.Tehát azt gondolom nincs előrébb a kérdező.


Amúgy lehet hogy az a baj,hogy tényleg túl sok a választék,mi meg őrlődünk mi lenne a jobb ajándék a számukra.

2011. okt. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Most kaptam pár olyan szempontot, amire én nem gondoltam.

Lehet hogy én szerencsés vagyok, mi sokat járunk vendégségbe, ott könnyedén kifigyelem, hogy milyen játékra "kattannak rá", és ha olyat veszek, az mindig tuti befutó.

2011. okt. 19. 14:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Velem írattak levelet a "Jézuskának", hogy mit kérek. Sokáig nem esett le, hogy tulajdonképpen vásárlólistát írtam nekik :)

Viszont ez egyszerű és hatékony módja volt a dolognak, mindig azt mondták, hogy majd a Jézuska kitalálja, hogy ebből mit kapok meg, ők se tudják. Így mindig olyat kaptam, aminek örültem.

2011. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!