Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyíregyházán lovarda??

Nyíregyházán lovarda??

Figyelt kérdés
Lovarda Nyíregyházán?? Szeretnék lovagolni, de nem hobbiként, hanem sportszerűen díjugratást. A Fedeles lovarda az jó?? van még más lovarda, ami megéri és jó árban van??

2020. jún. 30. 10:10
A kérdező szavazást indított:
Nagyon szuper a Fedeles lovarda és jó árban van
Nem olyan jók az árak
Jó a fedeles, de ha lehet más
Nagyon szuper a Fedeles lovarda, de drágák az árak
Nagyon rossz a Fedeles lovarda
Jó is meg nem is
Rossz a Fedeles lovarda
8 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Nyíregyen van a Hermann Ottó utcán szintén egy lovarda. Menj el nézd meg az árakat.

Eleve az hogy jó e egy ár attól függ a többi lovarda milyen árakat ad.

Ne mi mondjuk meg hogy neked mi a jó ár.

Nézz szét, nyár van gondolom iskolás vagy és szüneten vagy. Biciklizgess el lovardákba, kérj infókat vagy telefonálgass. Ők még más lovardákat is ismerhetnek.

Légy életképes!

Amúgy hidd el egy db kérdőjellel is értjük a kérdést!

2020. jún. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

De lásd egy perc keresés eredmény!

Timpex Show Jumping Team, ezt mondják a legjobbnak. Árba biztos nem. Kimondottan ugratással foglalkoznak, mint ahogy a nevébe is benne van.

2020. jún. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük csak...

Fedelest kerüld messzire, még a lovas oktatás se jó, meg ők anno inkább díjlovas irányba mentek, de ennek már 10 éve.

Silver Rozsréten, nem tudok róla nyilatkozni.

Kovács lovarda (szil-ko), őket se ismerem csak azt, hogy drága.

Timpex, az öreg lovaival Szabó Gabón, Balázson, meg egy két emberen kívül nem versenyzik (vagy versenyezhet) senki. Robinál megy az oktatás, de túl sokat nem ugranak. Ha Tárbállyal le tudod meccsel I, akkor hajrá.

Guido Lovaspark Oroson, ha tényleg jó lovas vagy lehet szó versenyzési lehetőségről, de regisztrált edzőt magadnak kell intézni, az ottaniaknak mind van végzettsége, de nem regisztráltáltak.

Caballus lovasmajor, szintén ugyanaz a helyzet, mint a Guidoban, lehetőség akadna, de regisztrált edző nincs, Józsival kell megbeszélni.

Tiszavasváriban viszont van edző is, meg versenyezni is járnak onnan, még annyira messzire sincs, ha komolyan gondolod.

Asszem ennyi van, az Erdélyi major, az El vándorló és a Cimbora bezártak. Hartmann Viviék nem tudom, hogy foglalkoznak-e ilyennel.

2020. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na az utolsó tökéletesen leírta latszik hogy benne van a témában ;)illetve ismeri itt a dolgokat,nem irjad le privatban a neved?nagxon kiváncsi vagyok hogy ki szeretne versenyezni nyiregyrol.
2020. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hátnem teljesen ez a helyzet szerintem se a guidoba se a caballusba. Regisztrált versenyzés nagyon kevés helyen adott, mivel a lovardák alaból az iskolai lovagoltatásra vannak ráállva érthető okokból. Regisztrált edző adott lenne mindkét helyen, de olyan ló nem nagyon van hozzá, amit odaadnának, hogy na tessék itt van versenyezz vele.
2020. júl. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hová mentél végül?
2021. ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyit vagy hajlandó utazni? Esetleg Nyírbátorba a Fedeles, Döge, Fábiánháza! Újfehértó, ezeken a helyeken is érdemes lenne megpróbálni.
2021. ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én a Herman Ottó utcán lévő lovardát nagyon ajánlom, olcsó az ár, és kedves az oktato is. Néha szőrén lovaglunk, van fedeles és kinti pálya is. Amelyik pályán szeretnél futni (pl dijugratas) akkor az edzo segit a "tanulásban". Voltam pár évvel ezelőtt a Zomborin de egyáltalán nem vagyok megelégedve vele, a lovak aludtak, az edzo nem is figyelt, csak azokra akik már profin lovagolnak. Viszont a Herman ottoi lovarda az magán lovarda, szóval csak ugy tudsz telefonszamot kerni, vagy "idopontot" ha elmész szemelyesen
2021. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!