Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit használtok a szúnyogok,...

Mit használtok a szúnyogok, legyek ellen?

Figyelt kérdés
A lovam megôrül a sok bogártól, ápolás közben le is fejelt emiatt. 😂 Nektek mi vált be?

2020. júl. 4. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon semmi. Ideig óráig jó csak minden sajna. Próbáltam almaecetet, kevertem bele citomolajat, levendulát, de nem vált be, se a gázolajos kendő, se a fújkálós cuccok. Neostomosan egy darabig jó volt, azzal a helyét is kezelem, de kb az se sokat ér, amin izzadni kezd, már jönnek is a dögök. Még a bögölycsapdán gondolkodok, a, nem tudom mennyire hatásos. Idén már nem lesz repülős szúnyog irtás, így arra is ki kell találni valamit. A városban kézzel permeteznek, nekem is azt kell majd, illetve a pangó vizeket felkutatni megszüntetni, mert este 6kor már mi se tudunk megmaradni.
2020. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kutyamra kentem citromos vizet:2,5 dl viz plusz egy citrom kifacsarva! Nem mentek ra a szunyogok. Egy hetig kitartott. (Hetente furdettem)
2020. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lovam is megőrűl tőlük(mint a legtöbb ló) idén ez már annyira zavaró volt számára, hogy az edzésre felfáslizni se tudtam anélkül, hogy valamelyik lábával ne csapkodta volna a bogarakat, én praktikai szempontból egy légytakarót vettem amit rárakok mikor pucolom stb, de karámban meg boxban nincs rajta, nekem bevált, versenyre is elvittem és ott is sokkal nyugodtabban megállt amíg pucoltam vagy volt az eredményhírdetés
2020. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!