Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit használtok a szúnyogok ellen?

Mit használtok a szúnyogok ellen?

Figyelt kérdés
Van esetleg olyan szúnyogriasztó, amit babák is használhatnak? Kirándulni megyünk, úgyhogy a konnektoros megoldás nem kivitelezhető. :-(
2009. júl. 15. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Gyerekorvos, gyógyszertár, drogériák. Ott segitenek a tanácsban.
2009. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos az a tapasztalatom, hogy mindent rásóznak az emberre, pont ezért kérdeztem itt, hogy kinek mi vált be. A gyermekorvos pedig nyaral és ezért nem fogom lemondani a nehezen összejött nyaralást, hogy megvárjuk míg visszajön. Meg amúgy sincs sok kedvem a beteg gyerekek közé vinni a fiamat azért, hogy kérdezzek valamit az ügyeletestől.
2009. júl. 15. 14:27
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
A patikában lehet kapni olyat, amit babákra is szabad fújni, pumpás, citromolaj van benne azt hiszem.
2009. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Mi is hasonló cipőben jártunk, bár itthon volt szúnyoginvázió...patikus szerint 1 év alatt Fenistilt nem lehet, a rázókeverék pedig a mentol miatt ellenjavalt. Tanácsuk: ecetezzem be a helyét...

Remélem, másnak okosabbat és hasznosabbat tanácsoltak...'

2009. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tud még valaki valami bevált szert?
2009. júl. 30. 07:16
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Hát nekem is a fulyós változat jött be a gyógyszertárban ezt ajánlották bio alapanyagokból készült..csaka kezére nem szabad kenni.
2009. júl. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Patikában lehet kapni ActyP@ach nevű aromaterápiás tapaszt.

Felnőtteknek a ruhájára, a babáknál pedig vagy a babakocsira, vagy a hordozóra lehet ragasztani. Ahhoz hogy kifejtse a hatását 20 percenként meg kell kicsit dörzsölni. 1900 Ft. én nem fújnám semmilyen permettel a lányomat, ezért ilyet választottunk. Mi a Duna parton lakunk, nálunk be is vált ez. Nem mennek a szúnyogok rá. Remélem segítettem

2009. júl. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Galaktív bio. Van kullancs és szúnyog ellen is: szoptatós anyukák, kismamák, gyerekek is használhatják, csak illóolajok vannak benne. Tegnap voltunk a Pilisben 15 hónapos kisfiúnkkal, bevált! ;) Ja! és a DM-ben vettem.
2009. júl. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

szia,

nálunk a GalaktivBio vált be. gyógyszertárban lehet kapni spray formájában, csecsemők bőrén is alkalmazható, 4-5órás védettséget ad.

Illóolajokat tartalmaz, szintetikus anyagokat nem.


100 ml 1170 Ft, és van kullancsírtó változata is.

2009. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


Mi is ezt használtuk nyaralás alatt, ezt lehet babákra fújni. Bár a szúnyogokat nem zavarta :(

2009. júl. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!