Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért akkor megy a legjobban...

Miért akkor megy a legjobban a lovaglás, amikor valami bajom van, nem érzem jól magam?

Figyelt kérdés
Ez mindig is így volt régebben mikor meg voltam fázva, rossz volt a közérzetem olyan jól ment mint még soha. Mostanában is mikor nagyon fáradt voltam és úgy éreztem borzalmas lesz, akkor ment a legjobban. Szintén ez volt, amikor elhunyt egy ismerősöm, nagyon rosszul éreztem magam, lehangolt voltam, de a lovaglás nagyon jól ment akkor is. Nem azt mondom, hogy máskor béna vagyok, csak olyan átlagos. Amikor valami gond van akkor kiemelkedően jó edzéseim vannak. Egyszerűen nem értem miért.. Másnak is van ilyen?

2020. júl. 28. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy amikor minden oké akkor van “energiád” az edzéssel foglalkozni, tehát teljesen oda koncentrálsz és talán kicsit túlgörcsölöd, ami ront a teljesítményeden.

Viszont, ha gondjaid vannak akkor nem fókuszálsz teljesen a lovaglásra és ezáltal csak úgy természetesen jönnek a dolgok, nem pörög a feladatokon az agyad ami ezek szerint jó hatással van az edzésekre.


Nekem személy szerint még nem volt ilyen. Olyan viszont igen, hogy rossz napom volt és a nehéz lovaglású lovam olyan volt aznap, mint a kisangyal. Bár lehet nem függött össze a kettő.

2020. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!