Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem szeretem, de még csak...

Nem szeretem, de még csak kötődni sem nagyon kötődöm a lovamhoz, mi történik?

Figyelt kérdés

Fél éve van meg a fent említett lovam. Az ő megvételét nagyon sok ló megnézése előzte meg. Volt is egy ló, ezek között akivel tökéletes összhangba kerültünk egy röpke óra alatt, jól képzett volt, bújt, nagyon kellemes személyiség volt, azonnal beleszerettem, ezért is fájt nagyon amikor kiderült, hogy lábproblémás és vissza kellett lépni a megvásárlásától. Túl lettem rajta, aztán pár hónap múlva jött a mostani lovam. Nagyon kellemes karakter, komolyan mondom, mindenki a csodájára jár itt nálunk. Pörgős, gyorsan tanul, nagyon jól izmolt, gyönyörű szép színe van, kizökkenthetetlenül nyugodt és minden új dolog érdekli, viszont nem valami bújós, nem igényli a babusgatást.

Nem vele van a baj, és nagyon szégyellem, hogy ahelyett hogy a fülemig érne a szám amikor meglátom, be kell vallanom, hogy abszolút semmit sem érzek iránta. Nemhogy szeretetet, de még csak kötődést is alig.

Szinte már az első hónaptól ezt érzem, de gondoltam időt kell adni magunknak és majd összenövünk. Nos, fél év után itt állok, hogy semmi. Minden nap megyek ki hozzá, földmunkázunk, lovagolunk, legeltetem, stb.

Most mit tegyek? Annyira nagyon el vagyok keseredve...

Valaki volt hasonló helyzetben? Még van remény, vagy fogadjam el, hogy nem passzolunk?



2020. júl. 28. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
2%

Neked mar kutyat se lett volna szabad kapnod, nemhogy lovat.


Amugy bocs, de egy lo nem bujos. Munkaallat. Dolgozz vele tovabb szorgalmasan es pont ugy fogsz majd kozodni hozza mint a munkatatsaidhoz x ev mulva.

2020. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy kaptam? Ki mondta, hogy zavar, hogy nem bújik?

Nekem a lótartás és a lovaglás érzelmi kérdés, nem minden a munka, ezért is visel meg ennyire a dolog...

2020. júl. 28. 23:51
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké, sztornó a kérdést illetően.

Egy kiadós sírás után arra jutottam, hogy igenis szeretem én ezt a lovat, csak valahogy ez nagyon el volt nyomva bennem ezidáig. :D

Gondoltam ezt tisztázom, magam miatt is, hogy tiszta legyen a lelkiismeretem.

Úgyhogy köszönöm a figyelmet, már nem várok választ erre a kérdésemre! :DD

2020. júl. 29. 00:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából akkor tudnád ezt letesztelni, ha nem lenne otthon 2-3 hétig. Akkor kiderül, hogy mennyire is szereted. Ha tényleg olyan jó ló, ahogy leírtad vétek lenne eladni. Az én lovam se volt bújós, de a csillagokat lehozta, nagyon szerettem.
2020. júl. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenféleképpen adj még időt magatoknak. Ami engem illet, úgy választottam lovat, hogy mikor megláttam, az első lovagláskor is már éreztem, hogy igen ő az, akit keresek. Talán nem a világ legszebb lova, de semmi pénzért nem adnám senkinek.
2020. júl. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!