Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csak a sportlovaknak "kisebb"...

Csak a sportlovaknak "kisebb" a hasuk?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Nem
2020. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Tudom
2020. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
De
2020. aug. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem ezt a kérdést.


Sport lovaknál is vannak testesebb állatok, ahol arányaihoz képest nagy a hasuk.

De vannak olyan igáslivak akiknek egyáltalán nem tűnik nagynak a hasa.

2020. aug. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem a kérdést. Hogy értve kisebb? Méretben vagy arányban? Egy póninak mégkisebb.. ha pedig arányban, akkor minden alultáplált lónak kisebb. Amúgy a hidegvérűeknek azért is nagyobb, mert ilyen alkatúak, nagy súly kell hogy húzni tudjanak. Ha belegondolsz, egy sovány gyerek egy vödröt ia alig tud felemlni.

A sportlovaknál pedig a lábak, hát, nyakó izmosak , jó esetben pedig nem látszik ki a bordája (valamelyik 180 magas, tehát méretileg nagy hasa van, de olyan alkatú, hogy tulajdonképpen akárhogy etetve van a bordája kilátszik, pedig nincs is rossz formában).

2020. aug. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Az olvasók között akkor biztos van olyan aki szeret livagolni. Egyébként azt liháton csinálják, hogy néz ki egy li ?
2020. aug. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
#6 örülök neki, hogy te soha semmit nem írsz félre.
2020. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok!

Megvilágosodtam! ( Címszavak:bendő) Lehet hogy a lovak gyomrára gondol!

Mindegyiknek arányaiban kicsi (fajtától függetlenül) pl emberhez képest a gyomra, mert a legelőn folyamatosan esznek, és ha kell nagyon gyorsan menekülnek (nem lenne jó ha nagy, teligyomorral kéne vágtázni) . Ha nem talált, akkor bocsi :/

2020. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, sajnos nem talált, bocsi, de azért köszi 😂
2020. aug. 7. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!