Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapesten melyik lovardát...

Budapesten melyik lovardát ajánljátok?

Figyelt kérdés

Hobbi szinten szeretnék lovagolni járni, a versenyzés nem célom, de ettől függetlenül szeretném jól megtanulni az alapokat és néha terepre menni.

Helyileg mindenképpen Pest lenne jó, Zuglóban élek, szóval az ehhez közeli kerületek a legelőnyösebbek, és olyan helyet keresek, ami tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető.

Előny, ha nem túl drága, és ha tudnak egyesületi igazolást adni az iskolába (heti 2 tesi kiváltására)

Nézegettem, hogy mik vannak, és eddig a Hurrikán lovas egyesület és a Monte Vigo tetszett, de csak a honlap alapján nem tudom, hogy tényleg jók-e, szóval ha valakinek van tapasztalata ezekről a helyekről, annak is örülök.



2020. szept. 3. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok Pest környéki, de javaslom nézz ki mindkét helyre, érdeklődj, nézz végig 1-2 edzést, beszélgess, aztán az segít dönteni.
2020. szept. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
en sem vagyok jartas pesten, (erdelyben elek). de en is azt ajanlom, h menj el 1-2szer, nezz szet a lovardaban, erdeklodj az edzotol/oda jaro lovasoktol is (toluk eleg sokat megtudhatsz). akar tobb helyre elmehetsz, szetnezhetsz, hogy talalj egy megfelelo lovardat, amit szeretsz, arban is jo, jo az edzo, valtozatosak az edzesek, van alkalmas hely terepre, jo lovak vannak, stb, stb.
2020. szept. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!