Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi idő alatt lehet eladni...

Mennyi idő alatt lehet eladni egy lovat?

Figyelt kérdés

van egy 17 éves lovam akit szeretnék gyorsan eladni idő és pénz hiány miatt.(kb.600.000ftért)

Feltettem jofogasra es lovasok.hu ra es azt szeretném kérdezni hogy hova tudnám még felteni (ingyen) es mennyi idő kb. míg el tudnám adni?(napok,hetek,hónapok,évek?) Válaszokat köszönöm



#ló #lovas #lóvásárlás #gyorsvóeladás
2020. szept. 27. 13:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Facebook csoportokban próbáld meg. De ne úgy írd, hogy eladó, hanem, hogy gazdát cserélne.

Hogy mennyi idő alatt megy el az szerencse kérdése is, lehet már a jövő héten, de lehet hogy csak hónapok múlva megy el. Én a helyedben télre is számolnék a takarmánnyal.

2020. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__10717183-menn..


Én csak ezt láttam, az abortuszos sztori nem tudom micsoda, mondjuk nem is nagyon érdekel. Itt kérdezgeti h mennyiért adja el a lovát, de infot nagyon nem tud róla mondani, csak annyi h 17 éves, szürke herélt, és nagyon ügyeskedvesaranyos.

2020. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
37%
Emberek, mi a fene bajotok van xd Hagyjátok már békén, ha ő, ha nem. Nem tetszik, ne nézzétek a kérdést, vagy válaszoljatok értelmesen, a kérdező is normálisan kommunikált.
2020. szept. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Es ha tetszik a kérdés akkor nyuvaszthatom a kérdezőt?
2020. szept. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!