Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mennyiért lehetne...

Szerintetek mennyiért lehetne eladni egy ilyen lovat?

Figyelt kérdés

9 éves magyar sportló kanca, extra származású, kiváló küllemű, díjlovaglásban L-ben versenyez, az M-et az ugrásváltás kivételével tudja, normális, könnyen kezelhető. Az egyik lábán sajnos van egy "szépséghiba": egy régi karámsérülés után sajnos maradt egy kis "pukli", de azóta már több versenyen is jól szerepelt, a sérülés teljesen elmúlt, csak sajnos maradt egy pici nyoma.

Családi okokból tervezzük az eladását, a gazdája sajnos nem tud tovább foglalkozni vele.



2012. szept. 7. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 300-450ezret megér!
2012. szept. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
300 ezerért megvesznek egy eredmények nélküli lovat is. Ha fel tudod mutatni az eredményeit, és azok tényleg jók, akkor szerintem 650-et kérhetsz érte minimum :)
2012. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A pukli miatt 450 körül :)
2012. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A "pukli" miatt szerintem nem csökken annyit az értéke, ha állatorvos is azt mondja, hogy semmibben nem korlátozza, a későbbiekre nézve sem lesz semmilyen hatással.:)
2012. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem számít mit mond az állatorvos... Ez olyan, mint pl a karcolás az új kocsin, lehet, hogy funkcionálisan semmit nem befoláysol, de tuti, hogy csökkenti az árát.


Amúgy 500 körüli árat én is reálisank tartok, ha az ereményei nagyon jók, akkor jóval többet is (bár ugye erről nem volt szó, csakhogy versenyzik, attól meg még uccsó is lehet).

2012. szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Kis "pukli", lehet alig lehet észrevenni, szóval engem pl nem zavarna. Miért, ha a lovad megrúgják a legelőn és ott marad a helye, akkor már csúnya meg nem is olyan jó?:)
2012. szept. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, a pukli pont ilyen, amit az utolsó írt, hogy alig lehet észrevenni. Ha valaki tüzetesen végignézni az egész lovat, akkor észreveszi, de amúgy nem. Az, hogy ez semmiben nem akadályozza, állatorvosi vélemény. Mint írtam, azóta már eredményeket is ért el A-ban és L-ben. A pukli pedig egyáltalán nem durva. Lehet, hogy csak én látom, mert én tudom, hogy ott van. Mondom, nagyon pici.

Az eredmények tényleg jók, és a papírjai is rendben vannak. Akkor most mennyi?

2012. szept. 8. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!